Yazarlar

Canan Havuz

Canan HAVUZ

İlk ve orta öğretimimi Rize’nin, Pazar ilçesinde yer alan Fuat Ergenç İlköğretim Okulu’nda tamamladım. 2016 yılında Adem Özdemir Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi’nde, Tarih bölümünde okumaya hak kazandım.
1 yıl ingilizce hazırlık eğitimi aldım. Hâlen aynı üniversitede lisans öğrencisiyim. Aynı zamanda, Myfriendoo’da makale yazıyorum.

Cemile Şimşek

Cemile ŞİMŞEK

Aslen Adanalı olup İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Kastamonu, Diyarbakır, Adana gibi çeşitli illerde tamamladım. Şuanda Aksaray Üniversitesi İslami ilimler fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Liseden sonra snowboard, paddleboard, yamaç paraşütü gibi ekstrem sporlarla ilgilenmeye başladım. Şuanda da aktif olarak devam ediyorum. Ve aynı zamanda Myfriendoo da makaleler yazıyorum.

Eda Nur Aslan

Eda Nur ASLAN

Aslen Ağrı’lı olup Rize’de büyüdüm. İlkokul ve lise eğitimimi Rize’de tamamladıktan sonra 2016 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde Tarih Bölümünü kazandım. 1 yıl isteğe bağlı İngilizce hazırlık okudum. İngilizcenin yanında Japonca (Beginner) dersleri aldım. Şu an Tarih 2. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Myfriendoo adına makaleler yazıyorum.

myfriendoo yazarlar

Kader ADIYAMAN