2020’yi Fethiye’de Karşılıyoruz

Dolu dolu geçen bir yaz tatili ve sonrasında gelen iş hayatı stresi…

Koskoca bir senede bazılarımız araya serpiştirilen bu özel günleri sabırsızlıkla bekliyor. Yılbaşı da bu özel günler arasından insanları yeni bir seneye, daha pozitif bir bakış açısıyla baktırarak içimizi ısıtıyor tabi ki. Sevdiklerimizle yeni, umutlarla ve neşeyle dolu bu 2020 yılbaşında herhalde çeşitli aktivitelerle geçirmekte bu işin tuzu olurdu. Bu güzel düşünce myfriendoo ekibi sayesinde gerçekleşiyor. Fethiye’nin davetkar denizine ve tutulamayan gökyüzüne yeni yılbaşı programları ile merhaba diyelim. yıl

Peki 2020 Yılı 1 Ocak’ta Okullar Tatil Mi?

2019 yılının son günlerine girdiğimiz şu günlerde aslında 2019 yılında hafta sonu tatilleri ve bir kaç resmi bayram hariç tatil günlerini de tükettiğimiz zaman dilimi içerisindeyiz. Tatil planlarını yeni yılın ilk gününe yılbaşına yapanların merak ettiği en önemli soru ise yılbaşı tatilinin kaç gün olacağı konusu. Yılbaşı veya Yeni Yıl bir yılın bitiminin ve yeni bir yıla başlangıcın kutlandığı kültürel bir olaydır. Yıllık takvime sahip kültürler tarafından kutlanır.

Türkiye’ninde kullandığı takvime göre yeni yılın başlangıcı olan 1 Ocak her yıl resmi tatil olarak belirlenir. 2020 yılının ilk resmi tatili yeni yılın ilk günü yılbaşı günü olacak. Bu yıl Çarşamba gününe denk gelen yılbaşı tatilinin de uzamasına sebep olabilir. Henüz net olmamasına rağmen yılbaşı tatilinin hafta sonu tatili ile birleştirilerek uzatılması gündemde.

1 OCAK 2020 ÇARŞAMBA – YILBAŞI

2020’nin ilk tatili yılbaşında. Yılbaşı, 1 Ocak Çarşamba gününe denk geliyor. Hafta sonuyla birleştirmek isterseniz 30-31 Aralık Pazartesi-Salı günleri izin kullanarak 5 gün bir tatil yapabilirsiniz. İster yurtdışı, ister yurtiçi güzel bir kış kaçamağı için birebir…

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *