Tatile giderken götürmeniz gereken elektronik eşyalar

Tatile Çıkarken Bavulda Olması Gerekenler

Tatile Çıkarken Bavulda Olması Gerekenler

İlkbaharın gelişi ile tatil planları hazırlanmaya başlandı. Büyük şehirlerin yoğun temposundan sıkılanlar tatil rezervasyonları araştırmaya başladı. Tatile çıkarken bavul hazırlığında yanınızda götürmeniz gereken eşyalar ile ilgili bu makalemiz işinize yarayacaktır.

Tatile götürülecekler listesi
Tatile götürülecekler listesi

TATİLE GÖTÜRMENİZ GEREKEN GİYSİLER

Tatile çıkarken yanınızda götüreceğiniz giysilerin açık tonlarda olmasına dikkat edin. Koyu renkler güneşin kavurucu sıcaklarını üstünüze çekecektir. Giyim ürünlerinin ince keten veya pamuk olması cildinizi rahatlatır. Bu kumaşlar vücudunuza nefes alması için imkan verir.

Tatile giderken götürmeniz gereken giysiler
Tatile giderken götürmeniz gereken giysiler

Tatil bölgesi ne kadar sıcak bir belde olsa bile bir uzun kollu sweatshirt götürmeyi ihmal etmeyin. Yaz aylarında bazı geceler rüzgarlı olabiliyor. Geceyi üşüyerek geçirmemek için bir uzun kollu giysi bulundurmanız önemlidir.

Gömlekler oldukça pratik bir giyim eşyasıdır. İster önünüzü açık bırakarak sahilde veya akşamları güzel bir kombin ile caddelerde dolaşırken kullanabilirsiniz. Yaz aylarında uzun kollu gömlekler sizi terletir. Kısa kollu gömlek alabilirseniz çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Yanınızda götürmeniz gereken bir diğer önemli giysi şorttur. Gittiğiniz tatil beldelerinde ilginizi çeken aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Doğa yürüyüşü, rafting veya bir akarsu alanını ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda deniz şortu hayat kurtarır. Deniz şortu olmazsa spor şortta olur. Bel kısmının lastikli olması önemlidir.

TATİLE GÖTÜRMENİZ GEREKEN ELEKTRONİK EŞYALAR

Seçtiğiniz tatil bölgesi Ege veya Akdeniz kıyıları ise yanınızda güzel bir fotoğraf makinesi götürmeniz önerilir. Ege ve Akdeniz kıyılarında fotoğraf çekmek için harika koylar ve sahiller vardır.

Tatile giderken götürmeniz gereken elektronik eşyalar
Tatile giderken götürmeniz gereken elektronik eşyalar

Telefonunuzun şarj aletini kesinlikle unutmayın. Tatil beldelerinde elektronik ürünler küçük dükkanlarda satılır ve oldukça pahalıdır. Fotoğraf makinesi götürmeyecekseniz telefonunuzda yeterli boş alan bulunsun. Tatilinizi videoya çekecekseniz videoların yarıda kalmasını istemezsiniz.

Ayrıca yanınıza laptop alacaksanız çektiğiniz videoları bulut servislerine çok hızlı yükleyebilirsiniz. Hotellerin internet bağlantıları çok hızlıdır.

TATİLE GÖTÜRMENİZ GEREKEN AKSESUARLAR

Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından ilki güneş gözlüğüdür. Ayrıca yaz aylarında güneşe fazla maruz kalacağınız için bir şapka götürmeniz de önerilir. Hasır şapkalar yaz ayları için hem serin tutar hemde kaşındırmaz.

Götüreceğiniz güneş kremi için konuşursak kendi vücudunuza uygun faktörde olmalı ve kaliteli bir güneş kremi olursa vücudunuzda her hangi bir leke oluşmaz. Güneş kremi yerine kakao yağı ve havuç yağı da kullanabilirsiniz.

Tatile giderken yanınızda götürmeniz gereken aksesuarlar
Tatile giderken yanınızda götürmeniz gereken aksesuarlar

Sinek kovucu spreyler genelde kamp tatillerinde kullanılır ama hotelinizin yakınında dere veya akarsu bulunuyorsa sinek olma ihtimali de vardır. Bu yüzden her ihtimale karşı yanınızda götürmeniz gereklidir.

Tatilciler için bilgilendirici olan bu makalemizde yazımızın sonuna geldik.

İsterseniz yukarıda bulunan tatil listesinin bir çıktısını alarak kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Keyifli tatiller,

 

 

Özet
Tatile Çıkarken Bavulda Olması Gerekenler
Makale Başlığı
Tatile Çıkarken Bavulda Olması Gerekenler
Açıklama
İlkbaharın gelişi ile tatil planları hazırlanmaya başlandı. Büyük şehirlerin yoğun temposundan sıkılanlar tatil rezervasyonları araştırmaya başladı.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.