Ölüdeniz Adrenalin Aktiviteleri

Ölüdenizde Macera Dolu 4 Aktivite

Tatilden beklentiniz deniz, kum ve güneşin ötesindeyse, macera ve adrenalin arıyorsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz 4 aktivite var. Ölüdeniz’in yemyeşil etkileyici ormanlarından Fethiye semalarına, Dalaman nehrinin hoyrat sularından off road yollarda macera dolu gezintiye hazırmısınız?

Her sene yaz ayında aynı tatili yapmaktan sıkıldıysanız sizlere Ölüdeniz Atv Turu, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Jeep Safari Turu, Rafting aktivitelerini önerebiliriz.

Bahsettiğimiz aktivitelerle yaz tatilinizi arkadaşlarınızla veya ailenizle doyasıya eğlenerek geçirebilirsiniz. Sizlere sunulan bu aktiviteleri tatil paketi kapsamında daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Ölüdeniz’in simgesi haline gelen yamaç paraşütü, yabancı turist tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Yerli turistler tarafından da tercih edilen bir aktivite olan yamaç paraşütü sizleri göklerle buluşturuyor. Pilotlara isteğiniz dahilinde akrobasi uçuşu yaptırabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Aktivitesi
Yamaç Paraşütü Aktivitesi

Adrenalini yüksek dozlarda hissetmek için Ölüdeniz’de yapabileceğiniz daha iyi bir aktivite yoktur. Sakin bir uçuş istiyorsanız onu da tercih edebilirsiniz. Tüm ekipmanlar, dağa transfer, milli park bedelleri dahil olarak satın alabileceğiniz aktiviteyi şuradan inceleyebilirsiniz. Harika Ölüdeniz manzarasını gökyüzünden güzel selfieler çekerek yakalayabilirsiniz.

Adrenalin : * * * * *

ÖLÜDENİZ ATV TURU

Ölüdeniz’de yabancı turistin sıklıkla tercih ettiği bir diğer aktivitedir. Atv motorlar bir konvoy oluşturarak maceraya Kayaköy Antik Kenti ile başlar. Ölüdeniz ormanları ile devam eden aktivitede çamurlarla dolu ve trafiğe kapalı alanlardan geçerek macera sürer. Yollarda bulunan ufak derelerden geçmeniz gerekebilir.

Atv Turu Aktivitesi
Atv Turu Aktivitesi

Motorunuzun gücünü hissedin ve tam hız yolunuza devam edin. Yazın yapılacak en eğlenceli aktivitelerden biridir. Yollardaki çamurlardan dolayı üstünüz kirlenebilir. Güçlü atv motorların sınırlarını zorlayarak adrenalini hissedin.

Adrenalin : * * *

ÖLÜDENİZ RAFTING

Dalaman nehrinin güçlü akıntısına kapılın ve botunuzu devirmeden yolunuza devam edin. Zorlu bu yolculukta arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve bu adrenalin dolu etkinliği birlikte deneyimleyin. Yolculuk boyunca çam ormanlarının arasından akan Dalaman nehrinin haşin sularına kendinizi bırakın.

Rafting Aktivitesi
Rafting Aktivitesi

Yolculuk mesafesi toplam 9 km olmakla birlikte 2.5 – 3 saat arası sürebilmektedir. Güvenlik önlemleri alınarak bu adrenalin dolu etkinliği maceralı bir şekilde geçirebilirsiniz. Aktivite öncesi verilen brifing ve köy kahvaltısı ile başlar. Ardından 3 saatlik rafting macerası ile devam eder. Yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde ekip sizi karşılar. Harcadığınız enerjiden sonra öğle yemeği gelir ve aktivite tamamlanmış olur. Arkadaşlarınızla ve ailenizle yapabileceğiniz güzel bir etkinliktir.

Adrenalin : * * * * *

ÖLÜDENİZ JEEP SAFARİ TURU

Ölüdeniz aktiviteleri içinde en popüler olanlardan biridir. Yerli turist tarafından ilgi görür. Yol boyu geçeceğiniz offroad yollar, tepeler, dereler ile macera dolu bir gün geçirebilirsiniz. Yolda verilecek su tabancaları ile araçlar arası su savaşı başlatıp eğlencenize eğlence katın.

Jeep Safari Aktivitesi
Jeep Safari Aktivitesi

Yol üzerinde akarsulardan su tabancalarınızı doldurabilir ve eğlenceye devam edebilirsiniz. Güçlü jeepler ile dağ bayır demeden gezmek isterseniz yapabileceğiniz en ideal aktivitedir. Gün boyu doyasıya eğlendikten sonra güzel bir öğle yemeği ile aktivite tamamlanır.

Adrenalin * * * *

Sizlere Ölüdeniz’de yapılacak 4 adrenalin dolu aktivite önerisini paylaştık. Daha fazla detaylı bilgi edinmek için aktiviteler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Keyifli Tatiller,

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.