Ölüdeniz'de gezilecek 5 yer önerisi

Ölüdeniz’de Gezilecek Yerler 2020

Kum Burnu Plajı: Dünyanın en iyi plajlarından bir tanesidir. Kum Burnu Plajı yılın her dönemi dalgasız ve durağan suyu ile adı gibi ölü bir denizi andırmaktadır.

Gezilecek yerler listenizde birinci sırada bulunması gereken yerlerden bir tanesidir.

Belcekız Plajı: Ölüdeniz tatilinde en çok tercih edilen bölge Belcekız Plajı’dır. Ölüdeniz otellerinin ve restaurantlarının hemen bitiminde yer alması ve halka açık olmasından ötürü Ölüdeniz’in en önemli yeri olma özelliğini taşımaktadır.

Kıdrak Koyu: Ölüdeniz Plajı’ nın hemen sol tarafında bulunmaktadır.Ölüdeniz’in en rağbet gören kamp alanlarının içerisinde bulunan Kıdrak Koyu, sakinliği bakımından daha çok muhafazakar aileler tarafından tercih edilmektedir.

Kelebekler Vadisi: Fethiye’ nın Faralya Köyü’nde bulunan Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz’ in en çok bilinen ve en çok merak edilen bölgelerinden bir tanesidir.

Ulaşımın teknelerle sağlandığı Kelebekler Vadisi, her yıl yüz binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir.

Muhteşem doğanın deniz ile buluştuğu bu büyülü yer, Ölüdeniz tatilinizde gezilecek yerler listenizde kesinlikle yer alması gereken yerlerin başında gelir.

Kabak Koyu: Fethiye Ölüdeniz’e 15 km uzaklıkta bulunan ve tarihte “Işıklar Ülkesi” olarak anılan Faralya Köyü sınırları içerisinde yer alan Kabak Koyu, muhteşem doğasının yanında kusursuz denizi ile de misafirlerini karşımaktadır.

Dış dünya ile bağlantınızın kesileceği Kabak Koyu, şehir hengamesinden uzak, sakin ve huzurlu doğası ile siz doğaseverleri ziyaretine beklemektedir.


Ayrıca Ölüdeniz’de Yapılacak Aktivite Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Özet
Ölüdeniz'de Gezilecek Yerler
Makale Başlığı
Ölüdeniz'de Gezilecek Yerler
Açıklama
Muhteşem doğanın deniz ile buluştuğu bu büyülü yer, Ölüdeniz tatilinizde gezilecek yerler listenizde kesinlikle yer alması gereken yerlerin başında gelir.
Publisher Name
Myfriendoo.com
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.