Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020[:en]Oludeniz Paragliding Cost 2020

Gökyüzü’nü keşfetmek her zaman insanlar için merak konusu olmuştur. Bu yaz eğlenceli ve maceralı bir tatil geçirmek için yerinizi alın. Babadağ’ın 1965 metrelik zirvesinden bir kaç adım atarak özgürlüğün tadını çıkarın. Yerli tatilcilerin yanı sıra yurtdışından bu etkinliği deneyim etmek için gelen yabancı turistlerin sayısı azımsanamayacak kadar fazladır.

Türkiye’de yamaç paraşütü sporunu yapabileceğiniz en güzel nokta olan Ölüdeniz’den uçmaya hazırmısınız? Tek yapmanız gereken rezervasyonunuzu oluşturmak ve yamaç paraşütü sporunun keyfini çıkarmaktır. Güvenlik önlemleri ve deneyimli pilotlarımız ile adrenalin dolu uçuş ile hayatınıza yeni bir tecrübe katın.

Ölüdeniz’in en eski yamaç paraşütü hizmeti veren firmalarından biriyiz. 1993 yılından bu yana yolcularımızı güvenle uçurduk, uçurmaya devam ediyoruz. Pilotlarımızın uçurduğu yolcular arasında 5 yaşında çocuktan 80 yaşındaki bireylere kadar her yaştan insanı uçurduk. Pilotlarımız minimum 10 yıllık uçuş deneyimine sahiptir.

Pilotlarımız arasında bayan yamaç paraşütü pilotu da bulunmaktadır. Uçmak isteyen bayan yolcular isteğe bağlı olarak bayan pilot talep edebilirler. Çiftler için aynı anda başlayan uçuşlarla yan yana uçabilme imkanı bulunmaktadır.

Yamaç Paraşütü Rezervasyonu
Fethiye Ölüdeniz’de yılın 12 ayında da Babadağ zirvesinden uçuş imkanı bulunmaktadır. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020’da ister paket tur ile daha avantajlı isterseniz de sadece yamaç paraşütü olarak erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlarla bu aktiviteyi yapabilirsiniz.

Babadağ’da bulunan 1200mt, 1700mt, 1800mt ve 1900mt pistleri her biri farklı yerden rüzgarı karşıladığı için her mevsim uçuş vermektedir.

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020’da fiyatlar Nisan ve Mayıs ayı için 450 TL‘dir. Sonrasındaki aylarda fiyatlar artacaktır. İsteğe bağlı olarak gökyüzünde pilot goprosu ve 360kamerası ile harika video,fotoğraflar ile eşsiz pozlar elde edebilirsiniz. Bu video ve fotoğrafları isterseniz 150TL karşılığında satın alabilirsiniz.

2020’da bu adrenalin dolu aktiviteyi bizimle gerçekleştirmek için hemen rezervasyon yapın ve bizlere ulaşın.

Yamaç Paraşütü Rezervasyonu+90 (552) 282 9843 || info@myfriendoo.com

[:en]Exploring the sky has always been a matter of curiosity for people. Take your place for a fun and adventurous holiday this summer. Enjoy the freedom by taking a few steps from the 1965-metre summit of the Babadag. The number of foreign tourists coming from abroad to experience this event, as well as domestic holiday makers, is too high to be underestimated.

Are you ready to fly from Ölüdeniz, the best spot in Turkey to do paragliding sport? All you have to do is make your reservation and enjoy paragliding sport. Add a new experience to your life with the adrenaline-filled flight with security measures and experienced pilots.

Our pilots include a female paragliding pilot. Female passengers wishing to fly can request a female pilot upon request. For couples, there is the possibility to fly side by side with flights starting at the same time.

There is a possibility to fly from the Babadağ summit at Fethiye Ölüdeniz in 12 months of the year. Ölüdeniz paragliding prices in 2019, whether you want more advantageous with a package tour or just paragliding as early as you can make reservations for this activity At Reasonable Prices.

The 1200mt, 1700mt, 1800mt and 1900mt runways in Babadağ provide flight every season because each of them meets the wind from different places.

Ölüdeniz paragliding prices are 450 TL in 2019. On demand, you can capture great video and photos in the sky and get unique exposure. You can buy these videos and photos for 150tl if you want.

Book and contact us immediately to perform this adrenaline-fueled activity with us in 2019.

info@myfriendoo.com || +90 (552) 282 9843 || Activity link

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *