Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Gökyüzü’nü keşfetmek her zaman insanlar için merak konusu olmuştur. Bu yaz eğlenceli ve maceralı bir tatil geçirmek için yerinizi alın. Babadağ’ın 1965 metrelik zirvesinden bir kaç adım atarak özgürlüğün tadını çıkarın. Yerli tatilcilerin yanı sıra yurtdışından bu etkinliği deneyim etmek için gelen yabancı turistlerin sayısı azımsanamayacak kadar fazladır.

Türkiye’de yamaç paraşütü sporunu yapabileceğiniz en güzel nokta olan Ölüdeniz’den uçmaya hazırmısınız? Tek yapmanız gereken rezervasyonunuzu oluşturmak ve yamaç paraşütü sporunun keyfini çıkarmaktır. Güvenlik önlemleri ve deneyimli pilotlarımız ile adrenalin dolu uçuş ile hayatınıza yeni bir tecrübe katın.

Ölüdeniz’in en eski yamaç paraşütü hizmeti veren firmalarından biriyiz. 1993 yılından bu yana yolcularımızı güvenle uçurduk, uçurmaya devam ediyoruz. Pilotlarımızın uçurduğu yolcular arasında 5 yaşında çocuktan 80 yaşındaki bireylere kadar her yaştan insanı uçurduk. Pilotlarımız minimum 10 yıllık uçuş deneyimine sahiptir.

Pilotlarımız arasında bayan yamaç paraşütü pilotu da bulunmaktadır. Uçmak isteyen bayan yolcular isteğe bağlı olarak bayan pilot talep edebilirler. Çiftler için aynı anda başlayan uçuşlarla yan yana uçabilme imkanı bulunmaktadır.

Yamaç Paraşütü Rezervasyonu
Fethiye Ölüdeniz’de yılın 12 ayında da Babadağ zirvesinden uçuş imkanı bulunmaktadır. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020’da ister paket tur ile daha avantajlı isterseniz de sadece yamaç paraşütü olarak erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlarla bu aktiviteyi yapabilirsiniz.

Babadağ’da bulunan 1200mt, 1700mt, 1800mt ve 1900mt pistleri her biri farklı yerden rüzgarı karşıladığı için her mevsim uçuş vermektedir.

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ EN İYİ FİYAT GARANTİSİ 

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020’da fiyatlar Nisan ve Mayıs ayı için 450 TL‘dir. Sonrasındaki aylarda fiyatlar artacaktır. İsteğe bağlı olarak gökyüzünde pilot goprosu ve 360kamerası ile harika video,fotoğraflar ile eşsiz pozlar elde edebilirsiniz. Bu video ve fotoğrafları isterseniz 150TL karşılığında satın alabilirsiniz.

2020’da bu adrenalin dolu aktiviteyi bizimle gerçekleştirmek için hemen rezervasyon yapın ve bizlere ulaşın.

Yamaç Paraşütü Rezervasyonu+90 (552) 282 9843 || info@myfriendoo.com

Özet
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020
Makale Başlığı
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020
Açıklama
Fethiye Ölüdeniz'de yılın 12 ayında da Babadağ zirvesinden uçuş imkanı bulunmaktadır. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020'da ister paket tur ile daha avantajlı isterseniz de sadece yamaç paraşütü olarak erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlarla bu aktiviteyi yapabilirsiniz.
Publisher Name
Myfriendoo.com
Publisher Logo

One Reply to “Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020”

Yamaç Paraşütü Sever
27 Mayıs 2019
Yamaç paraşütü yaparken tarif edilemez duygular yaşadım. İnanılmaz güzel bir aktivite. Aynı zamanda fiyatları da oldukça uygun. Daha önceden denemeyenler için özellikle Fethiye oldukça güzel bir bölge :)
Cevapla

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.