Ölüdeniz Tüplü Dalış Aktivitesi

Ölüdeniz Tüplü Dalış Nasıl Yapılır?

Tatilimizde aklınızda yer edecek uzun süre aklınızdan çıkmayacak etkinliklerimizden bir tanesi de dalış turumuz. Sonsuz güzelliklere sahip mavi turumuza gelin bir göz atalım.

DALIŞ NASIL YAPILIR?

Mavi güzellikleri görebilmeniz için, eğitime, belgeye ihtiyacınız yok. 15 20 dakikalık bilgilendirmenin ardından eğitmen ve profesyonel dalgıçlarımızla dalışa hazırsınız demektir. Bilgilendirmenin ardından isteye bağlı dalış kıyafetlerimizi giyip sizleri grup halinde sualtı için hazırlanıyoruz.

Ölüdeniz Scuba Diving
Ölüdeniz Scuba Diving

Ekipmanlarımızı kontrol ettikten sonra dalgıçlarımızla birlikte yavaş yavaş derinlere inmeye başlıyoruz. Aşağıda bizi rengarenk balıklar karşılamaya hazır bekliyorlar.

Siz onları beslerken ve güzel vakit geçirirken biz de profesyonel sualtı kameralarımızla bu anlarınızı ölümsüzleştirenyoruz. 25-30 dakikalık sualtı gezimizden sonra yüzeye çıkıyoruz. Öğle yemeğinden sonra bir dalışımız daha gerçekleşiyor. Daha sonra su altında çektiğimiz fotoğraf ve videoları izleme imkanınız oluyor.Bu unutulmaz deneyim için hazır mısınız?

ÖLÜDENİZ DALIŞ AKTİVİTESİ GÜN PLANI

Günümüze siz değerli konuklarımızı özel araçlarımızla otellerinizden almakla başlıyoruz. Sizleri aldıktan sonra dalış teknemize ulaşıyoruz. Dalış yapacağımız koya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzda sizlere dalış hakkında 15 20 dakika süren bilgilendirmemizi gerçekleştiriyoruz. Artık dalış yapmaya hazırsınız. Bağışımızı gerçekleştirecekimiz koya ulaştıktan sonra sizleri grup grup dalış için hazırlıyoruz.

Gün içinde İki defa 30 dakika süren dalışlarımız gerçekleşiyor. İlk dalışımızın ardından öğle yemeği arası veriyoruz. Yemeğimiz de arzunuza göre balık ya da tavuk çeşitlerimiz mevcut. Yanında makarna ve salata size eşlik ediyor olacak. Harici olarak çeşitli içecekler ve atıştırmalıkları teknemizin bar kısmından temin edebilirsiniz. Öğleden sonra ikinci dalışımız için hazırlanıyoruz.

Dalış haricinde gün içinde ailenizle denizde ve teknede dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. İkinci dalışımızı da gerçekleştirdikten sonra 17:00’da limanımıza dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz otellerinizi geri bırakıyoruz ve Güzel günümüzü sonlandırıyoruz. Hem dalış yapabileceğiniz hem de tekne turu tadında harika bir gün sizleri bekliyor.

ÖLÜDENİZ DALIŞ AKTİVİTESİ İÇİN KOYLAR

Dalyan koyu

Hem dalış yapmak için hem yüzmek ve ailenizle sahilde güzel vakit geçirmek için harika bir durak. Zengin canlı popülasyonuyla görsel bir şölene sahip olan Dalyan koyu yeni başlayanlar için oldukça ideal. Derinliği 10 metredir. Ayrıca sahile karadan ulaşım sağlanabiliyor.

Akvaryum Koyu

Kaş’a yalnızca 5 dakika mesafededir. Berrak bir suya sahip olan akvaryum koyu derin dalışlar için elverişlidir. Sadece tekne ile ulaşım sağlanabilir. Bir çok balık türüne sahip koyda palyaço balığı, ahtapot, deniz kestanesi, vatoz ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Soğuk mağara

İleri seviyedeki dalıcılar için uygundur. Derinlik 20 metredir. denize bulaşan soğuk ve tatlı su akıntısı sizleri karşılor olacak. Tatlı suda dalış yapmak sizlere ayrı bir tecrübe kazandıracak.

Üç tüneller

İleri seviyede alıcılar için uygundur. Derinlik 30 metredir. 19 metreden sonra sizi bir loşluk karşılıyor. Fenerinizi yanınıza almayı unutmayın. Dar kayalıkların arasında maceralı bir dalı sizi bekliyor.

Afkule

Fethiyenin en iyi dalış mekanıdır. Derinlik 50 metredir. İleri seviyede alıcılar için harika bir bölge. Renkli ve farklı türlere ev sahipliği yapan dalış bölgemizde yanımıza el fenerinizi almayı unutmayın.

Hemen rezervasyon yaparak bu etkinliği sizlerde deneyim edebilirsiniz.

Özet
Ölüdeniz Tüplü Dalış Nasıl Yapılır?
Makale Başlığı
Ölüdeniz Tüplü Dalış Nasıl Yapılır?
Açıklama
Mavi güzellikleri görebilmeniz için, eğitime, belgeye ihtiyacınız yok. 15 20 dakikalık bilgilendirmenin ardından eğitmen ve profesyonel dalgıçlarımızla dalışa hazırsınız demektir. Bilgilendirmenin ardından isteye bağlı dalış kıyafetlerimizi giyip sizleri grup halinde sualtı için hazırlanıyoruz.
Publisher Name
Myfriendoo.com
Publisher Logo

One Reply to “Ölüdeniz Tüplü Dalış Nasıl Yapılır?”

Jurgen Braxton
13 Temmuz 2019
Thank you for the terrific post
Cevapla

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.