Ölüdeniz Tekne Turu ile mavinin her tonunu keşfedin.

Ölüdeniz Tekne Turu ile Maviyi Keşfedin

Her yaştan insana hitap eden, keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz tekne turları hizmetinize amâde! Ölüdeniz Tekne Turumuza, şüphesiz dalış meraklılarını çok sevindirecek ilk durağımız olan Mavi Mağara ile başlıyoruz. 80’den fazla kelebek çeşidini bünyesinde barındıran Kelebekler Vadisi’ni keşfe başladığınız anda hafızanıza harika kareler kazınacağından eminiz. Adını adanın tepesindeki kiliseden alan St. Nicholas Adası, eşsiz güzelliği ile sizleri âdeta büyüleyecek! Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu, Deve Plajı gibi çeşitli noktalarda mavi suların derinliklerine seyahat edebilirsiniz.

MAVİNİN HER TONUNU KEŞFEDİN

İhtiyaçlarınıza yönetilik donatılmış teknelerimiz, koyların göz alıcı güzellikleriyle sizleri buluşturmaya hazır. Günübirlik tekne turumuzda, menülerimizde bulunan balık/tavuktan oluşan öğle yemeği ile rehberlik hizmeti sizleri karşılamaktadır. Alkollü/ alkolsüz tüm içeceklerinizi teknemizin barından temin edebilirsiniz. Mimoza kokan caddelerin esintisine ve yeşil ağaçlarla çevrilmiş yamaçların estetik zevkine doyduğunuzda, sizleri berrak suların üzerinde konaklayan teknelerimize bekleriz. Mavinin tonlarında buluşmak üzere!

Özet
Ölüdeniz Tekne Turu ile Maviyi Keşfedin
Makale Başlığı
Ölüdeniz Tekne Turu ile Maviyi Keşfedin
Açıklama
Her yaştan insana hitap eden, keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz tekne turları hizmetinize amâde! Ölüdeniz Tekne Turumuza, şüphesiz dalış meraklılarını çok sevindirecek ilk durağımız olan Mavi Mağara ile başlıyoruz.
Publisher Name
Myfriendoo.com
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.