Ölüdeniz Tatil Fırsatları 2019

Relax Tatil Paketi

4 Aktivite / 3 Gece 4 Gün Konaklama

Mavi Ölüdeniz Hotel’de 3 gece 4 gün boyunca pakete dahil olan kahvaltı ile güne başlarsınız. Tekne turu ile Kelebek Vadisi, Mavi Mağara, Aya Nicole rotası ile Ölüdeniz koylarında güzel bir gün ile başlar. Mavinin her tonu ile karşılaşacağınız Ölüdeniz koylarında keyifli bir gün sizleri bekliyor. İkinci gün, Jeep safari turu ile doğal güzelliği Jeep konvoyu eşliğinde çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik kenti ile devam ediyor. Üçüncü gün, 12 Adalar; Sedir Adası, Kızıl Ada, Yassıca Adası, Tersane adası ile 12 ada turu tamamlanır. Tatilinizin son gününde Ölüdeniz’in doğal güzelliğini birde deniz altından görmek için tüplü dalış aktivitesiyle tatilinizi güzel bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Erken Rezervasyon Tatil Paketi

5 Aktivite / 3 Gece 4 Gün Konaklama

Karbel Sun otelde kahvaltı dahil 4 gün konaklamalı paket tatilimizde güne yamaç paraşütü ile başlayıp muhteşem ölüdeniz manzarasını 2000 metre yükseklikten görüyorsunuz . Sonrasında Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, aya Nicole, adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günü 12 adalar tur ile sedir adası, kızıl ada, yassıca adası, tersane adası gezileri ile üçüncü gün tamamlanıyor. Tatilinizin son gününde sizi Ölü deniz’in doğal güzelliklerini görmeniz için tüplü dalış aktivitesini yaptırarak tatilinizi güzel bir kapanışla tamamlamanızı sağlıyoruz.

Tatile Gidelim Tatil Paketi

7 Aktivite / 6 Gece 7 Gün Konaklama (Mehtap Turu Hediye)

Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 6 gece konaklamalı paket tatilimizde güne Tekne Turu ile başlayıp Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, aya Nicole, adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günü  sizi Ölüdeniz’in doğal güzelliklerini görmeniz için tüplü dalış aktivitesini yaptırarak Ölüdeniz’e birde su altından bakmanızı sağlıyoruz. Dördüncü gün Atv turu ile güzel bir doğa gezisi aktivitesi yaptırarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Uçuş Modu Tatil Paketi

4 Aktivite / 7 Gece 8 Gün Konaklama

Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 7 gece 8 Gün konaklamalı paket tatilimizde size ilk gün dinlenme ile başlayan tatilinizde Ölüdeniz’in keyfini çıkarabilirsiniz. İkinci güne Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisimavi mağaraAya Nicole Adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. Üçüncü gün Ölüdeniz ve çevre yerleşim yerlerini bireysel olarak gezmek için süreniz olacaktır. Dördüncü günde karetta karetta kaplumbağalarının yaşam alanlarından birisi olan Dalyan‘da yapılacak tur ile muhteşem doğanın keyfini güzel bir öğle yemeği ile gezi fırsatı sunuyoruz. Beşinci günde dinlenmeniz için serbest bir gün veriyoruz. Altıncı gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor.