Myfriendoo Fethiye

Mavi, Yeşil ve Eğlence: Fethiye’de Tatil 2020

Mavi, Yeşil ve Eğlence: Fethiye’de Tatil 2020

Biliyoruz Fethiye’nin sizler için çok özel bir yeri var. Myfriendoo ailesi olarak sizlere bu yazımızda Fethiye’deki tatil olanaklarından ve gezebileceğiniz doğa harikası yerlerden bahsedeceğiz. Her köşesinde güzel anılar biriktirebileceğiniz Fethiye’de Ölüdeniz’e, Kelebekler Vadisi’ne ve hiç bilinmeyen koylarına aşık olacaksınız. Akdeniz ve Ege denizinin birleştiği bu cennete gelin daha da yakından bakalım.

Fethiye’de Gezilecek Yerler 2020

Fehiye’de nereye giderseniz gidin sizin için vazgeçilmez olacaktır. Tüm eşsiz güzelliklerin bu coğrafyada toplandığını sizler de farkedeceksiniz. Fethiye Kordon’da ailenizle veya sevgilinizle unutamayacağınız yürüyüşler yapabilir, balık pazarında taze Ege balıklarından dilediğinizi seçip afiyetle yiyebilir, Faralya’da tatlı gün batımının tadını çıkarabilirsiniz.

Fethiye Kordon’da sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Dilerseniz tatilinizde burada sabah ve gece koşusuna çıkabilir veya ailenizle burada piknik yapabilirsiniz. Myfriendoo’nun ayrıcalıklı ve uygun paketleri ile tekne turlarına katılıp günübirlik bakir koyları gezebilirsiniz. Bu eşsiz Kordon’dan devam ettiğiniz zaman Çalış plajına varacaksınız. Burada kitesurf yapanları ve yamaç paraşütü yapanları göreceksiniz. Ben öyle plaj filan sevmem diyenlerdenseniz Fethiye’deki arkeoloji  ve etnografya müzelerini, Likya döneminden kalmış Amintas Kaya Mezarlarını, 5 bin yıllık tarihi ile Rum köyü olan Kayaköyü, bir keşişin gözlerden ırak yaşama isteği üzerine yaptığı ve size ebediyeti hissettirecek Afkule Manastırını  gezebilirsiniz.

Fethiye, Ölüdeniz

Dünyadaki sayılı plajlardan birisi olan Ölüdeniz’i bu derece prestijli kılan şey maviyi, turkuazı ve yeşili en doğal ve canlı tonlarında görecek olmanızdır. Bu harika plajda ailenizle tatil yapmak isterseniz Myfriendoo’nun avantajlı 2020 paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu paketlerde yer alan dalış, yamaç paraşütü, çeşitli su sporları ve rafting aktivitelerine bayılacağınızı biliyoruz. Sizi Myfriendoo ile bu armonide kaybolmaya davet ediyoruz…

Kelebekler Vadisi

En bilindik yerlerden birisi olan Kelebekler Vadisinde dökülen şelalerin ve bembeyaz kumsalların atmosferine girdiğiniz zaman geri çıkmanız zor olacaktır. Burada güzel bir geçirdikten sonra rotanızı Kabak Koyu’na çevirebilirsiniz. Fazla uzak mesafede olmayan bu eşsiz güzellikteki koya maalesef normal bir ulaşım yolu bulunmamaktadır. İnerken dikkatli olmanız gereken dağ yolunun sonunda sizlere “iyi ki” dedirtecek manzarayla karşılaşacaksınız. Bu yeryüzü cennetini ve dahasını sizlerle sıradaki Fethiye’de Tatil 2020 serimizde detaylı olarak inceleyeceğiz…

Fethiye 2

 

 

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.