Kayaköy Sanat Kampı Etkinlikler

Kayaköy Sanat Kampı

KAYAKÖY SANAT KAMPI HAKKINDA BİLGİLER

Kayaköy Sanat Kampı
Kayaköy Sanat Kampı

Kayaköy Sanat Kampı 2005 yılından beri sanatseverleri bünyesinde ağırlıyor. Kayaköy Sanat Kampı sanat ile konaklamayı buluşturan, kamp çeşitlerine göre belirli sanat aktivitelerini içeren kurslardan oluşmaktadır. Yaz aylarında yoğun ilgi gören kamp kış döneminde de sanatseverleri misafir ediyor.

KAYAKÖY SANAT KAMPINDA NELER YAPILIR?

Kayaköy Sanat Kampı Etkinlikler
Kayaköy Sanat Kampı Etkinlikler

Aktiviteleri arasında yoga, fotoğrafçılık, ressamlık, seramik işçiliği, ebru sanatı, salsa, ritim, ahşap işleri, kilim dokuma, deri işçiliği, ahşap işçiliği gibi birbirinden farklı bir çok insana hitap edebilecek sanatları bulunduruyor.

Kayaköy Sanat Kampı Aktiviteler
Kayaköy Sanat Kampı Aktiviteler

Kayaköy sanat kampında bir çok etkinliğide organize etmektedir. Bunlar arasında antik kent gezileri, ada turları, doğa yürüyüşleri, koy gezileri ve Likya turu gibi doğa ile bağlantılı ve keyifli etkinlikleri barındırıyor.

Kış aylarında farklı aktivite ve etkinlikleri bulunan Kayaköy Sanat Kampı, şehir kaosundan kaçmak isteyen sanatseverler tarafından tercih edilmektedir.

KAYAKÖY SANAT KAMPI KONAKLAMA

Kayaköy Sanat Kampı
Kayaköy Sanat Kampı

Kamp süreleri 6 Gece 7 Gün olmakla birlikte isteğe bağlı olarak uzatılabilir. Mayısta başlayan kamp dönemleri Ekim’de son buluyor. Kayaköy Sanat Kampında toplamda 20 kamp dönemi bulunmaktadır.

Kayaköy Sanat Kampı Konaklama
Kayaköy Sanat Kampı Konaklama

Kayaköy Sanat Kampı konaklama olarak geleneksel çözümler sunarak doğaya saygılı bir işletme olarak devam etmektedir. Konaklama yerleri bungalov evler veya taştan yapılma odalardan oluşuyor. Gökyüzünü seyrederek uykuya dalmak isteyenler de unutulmamış.

Çadırda ve çardaklarda konaklamak isteyen ziyaretçiler için elektrik çıkışları halihazırda bulunmaktadır. Kamp alanında restaurant, atölyeler, konaklama yerlerinden oluşan yapıdadır. Standart odalarda banyo ve tuvalet oda içindedir. Ahşap Karavan, Çardak ve Çadırda konaklayan misafirlerin banyo tuvaletleri ortak kullanım alanlarındadır.

Kampta konaklamak isteyen her yaştan ziyaretçi ağırlanıyor. Reşit olmayan misafirlerin ise evebeynleri ile konaklayabiliyor.

KAYAKÖY SANAT KAMPINA GELİRKEN YANINIZA ALMANIZ GEREKEN EŞYALAR

Kayaköy Sanat Kampı, bir çok aktivite ve etkinlik düzenlediğinden dolayı bunlar için kişisel eşyalar getirmeniz gerekebilir. Yanınıza almanız gerekenler arasında; Mayo, terlik, fotoğraf makinesi, sinek kovucu, güneş kremi, çadırda kalacaksanız uyku tulumu ve mat, kişisel eşyalar, hastalığınız varsa ilaçlarınız ve çaldığınız enstürman getirmeniz için önerilen eşyalardandır.

KAYAKÖY SANAT KAMPI FİYATLARI

Kayaköy Sanat Kampı konaklama ücretleri;

Kendi çadırı olanlar için : 995TL – Öğrenci 885TL

Çadır Kiralama : 1135 – Öğrenci 1035

Ahşap Karavanda Konaklama : 1385 – Öğrenci 1235TL

Oda Konaklaması : 1585 – Öğrenci 1435TL

Fiyat dahilinde konaklama, kahvaltı-öğle-akşam yemeği, atölye araç gereçleri, tur ve geziler olarak belirtilmiştir.

KAYAKÖY SANAT KAMPINA NASIL GİDİLİR?

Kayaköy Sanat Kampı Fethiye ilçesine bağlı olan Kayaköy semtinde bulunmaktadır. Kayaköy semti tarihi açıdan önemli bir bölge olup içinde antik bir kent barındırmaktadır.

Fethiye’den Kayaköy Sanat Kampına Ulaşım, Erasta Avm’nin önünden geçen Fethiye-Kayaköy Minibüsleri ile sağlanabilir.

Dalaman’dan Kayaköy Sanat Kampına Ulaşım, Havaş ile Fethiye otogarına ulaştıktan sonra Erasta Avm’nin önünden geçen Fethiye-Kayaköy Minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

Özet
Kayaköy Sanat Kampı
Makale Başlığı
Kayaköy Sanat Kampı
Açıklama
Kayaköy Sanat Kampı 2005 yılından beri sanatseverleri bünyesinde ağırlıyor. Kayaköy Sanat Kampı sanat ile konaklamayı buluşturan, kamp çeşitlerine göre belirli sanat aktivitelerini içeren kurslardan oluşmaktadır.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.