Myfriendoo ailesi, uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşlarından biri olma yolunda ilerleyen ve Türkiye’de 30 Yurt dışında ise 16 destinasyonu kapsayan bir tur üreten firmadır.
Myfriendoo çatısı altında bir çok marka ve organizasyon düzenlenmektedir. İnsanların aklındaki tatil düşüncesini değiştiren ve yeni keşifleri üstlenerek daha iyi aktivite standartları oluşturan Myfriendoo müşteri memnuniyetini her zaman en üst noktada tutmayı başarmıştır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyi tatil ve yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Myfriendoo, hizmet verdiği alanlarda küresel olma yolunda önemli bir mücadele vermektedir.
Yamaç Paraşütü, su sporları, otel hizmeti, mavi tur ve daha bir çok hizmet dalında Myfriendoo ailesi faaliyet göstermektedir. Samimi personelleri ve sağlam son teknolojik ürünleri ile sizlere harika bir dinamikte tatil hizmeti sunmaktadır.
Myfriendoo ailesinin ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve tatil verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Myfriendoo ailesi, tatil çalışmalarını yürütürken insanların hayatında bir iz bırakmayı ve klasik tatil anlayışının dışına çıkmayı vizyonu olarak benimsemiştir.