Rezervasyonlarda %20 Şimdi Kalanı Tatile Gelince Öde

Myfriendoo.com ile tatil rezervasyonunuzu şimdi oluşturun, tatilinizi garantiye alın.

Rezervasyonlarda tutarın %20 kadarını şuan öderseniz geri kalan kısmını tatile geldiğinizde ofisimizden ödeyebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan tatil rezervasyonunuzu oluşturun. Tüm tatil paketlerimizde geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın.

Tatil Paketleri Nelerdir?

Tatil Paketleri otel konaklaması (kahvaltı dahil) ve çeşitli aktivite-etkinlik’ten oluşan tatil türüdür. Tatil paketleri diğer tatil türlerine oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Ölüdeniz bölgesindeki otel konaklamaları ve yamaç paraşütü, rafting, at turu, jeep safari turu, atv turu, 12 adalar turu, dalyan turu, ölüdeniz tekne turu, tüplü dalış gibi aktiviteleri içeren tatil türüdür. Fiyatlara öğle yemeği, akşam yemeği ve ulaşım hariç her şey dahildir. Aktivitelerden herhangi bir ek ücret alınmaz ve tüm ekipman, rehberlik, sigorta gibi kalemler fiyata dahildir. Sizlere sadece tatilin keyfini çıkarmak kalır. Aile için gezi odaklı veya arkadaş grubu için macera temalı tatil paketleri bulunmaktadır. Tatil Paketi fırsatları belirli bir kontenjanla limitlidir. Bu yaz farklı bir tatil deneyimi yaşamak için tatil paketi fırsatlarını kaçırmayın.

Tatil Paketi sayfasına ulaşabilir ve rezervasyonunuzu şuan oluşturabilirsiniz.

Aklınıza takılan her hangi bir soru veya detay için bizlere 0552 282 98 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Macera dolu bir tatil sizleri bekliyor!

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *