Ölüdeniz Tekne Turu ile Maviyi Keşfedin

Her yaştan insana hitap eden, keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz tekne turları hizmetinize amâde! Ölüdeniz Tekne Turumuza, şüphesiz dalış meraklılarını çok sevindirecek ilk durağımız olan Mavi Mağara ile başlıyoruz. 80’den fazla kelebek çeşidini bünyesinde barındıran Kelebekler Vadisi’ni keşfe başladığınız anda hafızanıza harika kareler kazınacağından eminiz. Adını adanın tepesindeki kiliseden alan St. Nicholas Adası, eşsiz güzelliği ile sizleri âdeta büyüleyecek! Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu, Deve Plajı gibi çeşitli noktalarda mavi suların derinliklerine seyahat edebilirsiniz.

MAVİNİN HER TONUNU KEŞFEDİN

İhtiyaçlarınıza yönetilik donatılmış teknelerimiz, koyların göz alıcı güzellikleriyle sizleri buluşturmaya hazır. Günübirlik tekne turumuzda, menülerimizde bulunan balık/tavuktan oluşan öğle yemeği ile rehberlik hizmeti sizleri karşılamaktadır. Alkollü/ alkolsüz tüm içeceklerinizi teknemizin barından temin edebilirsiniz. Mimoza kokan caddelerin esintisine ve yeşil ağaçlarla çevrilmiş yamaçların estetik zevkine doyduğunuzda, sizleri berrak suların üzerinde konaklayan teknelerimize bekleriz. Mavinin tonlarında buluşmak üzere!

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *