Fethiye Hız Teknesi Kiralama

Ölüdeniz’de yapılabilecek adrenalin dolu aktivitelerden biri olan Hız Teknesi Gezintisi, macera arayanlar için iyi bir seçim olacaktır.

Ölüdeniz koylarını dilediğiniz gibi gezebilmek için Hız Teknesi Kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Hız Teknesi sizin kontrolünüzde olacaktır ve isteğe bağlı olarak tekneyi siz de kullanabilirsiniz. Full depo olarak alacağınız tekneyi sevdiklerinizle birlikte güzel bir gezinti için kiralayabilirsiniz. Rotanızı belirleyin, kaptana söyleyin ve sadece günün keyfini çıkarın.

Fethiye Hız Teknesi kiralama aktivitesi ile çok güzel zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. Fethiye Hız Teknesi kiralama seçeneklerinden yarım günü seçerseniz, Fethiye bölgesinde her koyu gezmeye fırsatınız olacaktır.

Saatlik olarak kiralanan hız tekneleri, kaptan eşliğinde sizlerin hizmetinize sunuluyor. Minibuzdolabı bulunan hız teknelerinde dışarıdan getireceğiniz yiyecek ve içecekleri tüketebilirsiniz. Denizin tüm tonlarını görmek için yeni rotalar keşfedebilirsiniz. Popüler koy ve plajlar dışında daha ıssız bir plaj bulabilir ve güzelce eğlenebilirsiniz.

Hız Tekneleri motor gücü bakımından 30 Beygir, 60 Beygir ve 75 Beygir gücünde seçenekleri bulunmaktadır. Hız Tekneleri 2 Kişi, 4 Kişi, 6 Kişi’ye kadar kapasitesi bulunmaktadır.

Hız Teknesi ile Şövalye Adası’nın cezbedici güzelliğini keşfedebilirsiniz. Rotanızı oluşturup öğle yemeğini Şövalye Adasında güzel bir akdeniz mutfağı ile tamamlayabilirsiniz. Ardından koy gezintisine çıkarak Kelebekler Vadisinde güzel fotoğraflar çektirip, tabiatının doğal güzelliğini keşfedebilirsiniz.

St. Nicolas adasına geçerek arkeolojik alanları ziyaret etmeniz de tavsiye edilir. Hız Teknesi yarım güne kadar kiralayabilirsiniz. Minimum Hız Teknesi Kiralama süresi de 1 saattir. Yarım gün kiralamanız halinde Ölüdeniz’de ki bütün koyları görebileceğiniz zamanı bulursunuz. Hız Tekneleri deniz ulaşımında manevra kabiliyetine sahip ve mesafeleri çok hızlı kat etmesi özellikleriyle popüler bir ulaşım aracıdır.

Hız Teknesi Kiralama fiyatları dahilinde; Rehber Kaptan, Harita, Şnorkel, Tam Dolu Depo, Yedek Depo Yakıt (isteğe bağlı) ve Sigorta kalemleri fiyata dahil unsurlardandır.

Hız Teknesi Kiralama ücretleri sezon dönemine göre değişmekte olup, 1 saat hız teknesi kiralama ücreti minimum 350 TL’dir. Sezon dönemlerine göre yoğunluğa bağlı olarak fiyatlar güncellenmektedir. Hız Teknesi Kiralama için rezervasyon sayfamızı ziyaret edebilir, güncel fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz. Macera dolu bir yaz tatili geçirmek için tatil paketi fırsatlarımızı da inceleyin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *