Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye Tatil Paketleri ile birlikte daha önce yapmadığınız aktiviteleri yapmaya hazırmısınız?

Tatil Paketi ile birlikte yamaç paraşütü, tüplü dalış, rafting, tekne turu, su sporları, jeep safari turları, doğa turları ve daha bir çok aktiviteyi bu yaz gerçekleştirebilirsiniz.

Tatil Paketlerinde sizler için oluşturmuş olduğumuz aktivite + konaklama kombinasyonlarını seçebilirsiniz. Dilerseniz kendi seçtiğiniz aktivite ve otel kombinasyonlarından tatil paketi oluşturabilir ve yaz tatilinizi planlayabilirsiniz.

Türkiye’de yapılabilecek en iyi konum olan Babadağ’dan, yamaç paraşütü etkinliğini keyifli bir şekilde deneyim edebilir, isteğinize göre aksiyonlu bir uçuş yapabilirsiniz. Güvenlik ön planda bulunarak sizleri en hafif havacılık taşıtı olarak geçen yamaç paraşütü ile sizleri buluşturuyoruz. Babadağ’ın 1900 metrelik zirvesinden tüm körfezin manzarası ile güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

Tüplü Dalış etkinliği ile Türkiye’nin en güzel dalış noktalarında mavi tonlarında Ölüdeniz’in eşsiz tabiatını keşfedebilirsiniz. Fethiye bölgesinde birden çok dalış noktası vardır ve genelde tüplü dalış turu daha önce deneyimi olmayan insanlara hitap etmektedir. Talep durumuna göre tüplü dalış uzmanlığı bulunan kişiler için de ileri derece dalış noktaları turu yapılmaktadır.

Rafting etkinliği yaz aylarının en gözde etkinliklerinden biridir. Dalaman nehrinin maceralı sularında eşsiz bir rafting deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Rafting yolculuğunuz tamamlandığından kendinizi dalaman nehrinin soğuk suyuna bırakabilirsiniz. Tüm bu yorgunluğa değecek öğle yemeği ile birlikte gününüz güzel bir şekilde tamamlanmış olur.

Tekne Turu ile güzel bir gezintiyi kim istemez ki! Özellikle konum olarak mavisiyle ünlü Ölüdenizden bahsediyorsak. Rota boyunca birbirinden güzel lokasyonları ziyaret eden tekne, koy ve sahillerde yüzme molası da sağlıyor. Ölüdeniz’deki en popüler koyları tekne turu eşliğinde görebilirsiniz. Koylardan birinde öğle yemeği ile keyfinize keyif katacaksınız.

Su sporları etkinliklerinde bir çok seçenek bulunmaktadır. Jet Ski, muz, hamburger, Su Kayağı gibi eğlenceli araçlardan birine binerek günün monotonluğunu hızlı bir şekilde telafi edebilirsiniz. Parasailing denilen tekneden salınan ipe bağlı paraşüte de binebilmeniz mümkündür.

Jeep Safari Turu ile tabiatı güçlü motorlu araçlarla kafileye katılarak keşfetmeye ne dersiniz? Offroad yollarda doyasıya ATV motor sürme keyfini bu etkinlikle çıkartabilirsiniz. Yer yer çamurlu yollarla karşılaşarak tam bir offroad deneyimi yaşayın.

Tatil Paketlerinde konaklama olarak bir kaç seçeneğimiz mevcuttur. Bu otellerden istediğinizi seçebilir veya bizim oluşturduğumuz tatil paketlerini satın alabilirsiniz.

Monoton bir yaz tatilinden bıktıysanız, sizlere macera ve eğlence dolu bir tatil sunuyoruz. Buraya tıklayarak Tatil paketlerimizi keşfedin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *