2019 Resmi Tatil Günleri

RESMİ TATİL YILLIK İZİN KOMBİNASYONLARI

2019 yılı için tatilcilerin sabırsızlıkla beklediği resmi tatiller bu yıl 17 günden sadece 3’ü hafta sonuna denk geliyor. Bu yıl resmi tatil açısından avantajlı bir yıl olacaktır. Resmi tatillerde kullanılacak izin ile birleştirilerek uzun bir tatil yapabilme imkanı veriyor. Sizlere izin + resmi tatil kombinasyonu ile en ideal tatil süresini söyleyeceğiz.

Çalışanların yıllık olarak minimum 14 gün izin hakkı bulunmaktadır. Bu izin süresi ile resmi tatilleri en ideal şekilde birleştirerek verimli bir tatil geçirebilirsiniz.

23 NİSAN RESMİ TATİLİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi bir tatil günüdür. Bu yıl 23 Nisan Salı gününe denk gelmektedir. Hafta sonu ile birleştirilerek yani pazartesi günü yıllık izinden 1 gün kullanılarak 4 günlük tatil yapabilirsiniz. Tatilinizi Ölüdeniz bölgesinde Relax Tatil Paketi ile iş stresinden kurtulmak için güzel bir kafa boşaltma tatili yapabilirsiniz. Relax Tatil Paketinde konaklama ve 4 aktivite bulunmaktadır. Ölüdeniz Tekne Turu, Jeep Safari Turu, Tüplü Dalış ve 12 Adalar Turu içeren tatil paketi konaklama dahil 645TL’dir. Detaylara linklerden ulaşabilirsiniz.

14 Gün Yıllık İzin : 1 Gün Kullanıldı = 13 Gün Yıllık İzin

1 MAYIS RESMİ TATİLİ

1 Mayıs işçi bayramı olup resmi tatil kapsamına girmektedir. Bu yıl 1 Mayıs İşçi Günü Resmi Tatili çarşamba gününe denk gelmektedir. Perşembe ve Cuma günü için yıllık izinden kullanılacak olan 2 gün ile beraber toplam 5 günlük güzel bir tatil elde edeceksiniz. Bu tatil süresini güzelce değerlendireceğiniz tatil çeşitlerimiz bulunmaktadır. Myfriendoo Paket Tatili ile 3 gece 4 gün otel konaklaması ve At Turu, Dalyan Turu, Jeep Safari Turu ve Ölüdeniz Tekne Turu ile sizlere güzel bir tatil geçirmeyi öneriyoruz. 4 Aktivite + Konaklama dahil paketler 699TL fiyatla satışa sunuluyor.

14 Gün Yıllık İzin : 3 Gün Kullanıldı = 11 Gün Yıllık İzin

RAMAZAN BAYRAMI RESMİ TATİLİ

Ramazan bayramı resmi tatil uzun süreden sonra en verimli pozisyona denk gelmiştir. Pazartesi başlayan 4 günlük resmi tatil Perşembe sona eriyor. Öncesindeki Cumartesi ve Pazar ile birleşen tatili Cuma günü içinde yıllık izin kullanılarak toplamda 9 günlük güzel bir tatil yapabilme imkanı veriyor. Tatile Gidelim Tatil Paketi ile 6 Gece 7 Gün konaklama + Tekne Turu, Jeep Safari, Tüplü Dalış, Atv Turu, Mehtap Turu, At Turu, Yamaç Paraşütü olarak 7 aktiviteden oluşan tatil paketi 1993 TL satış fiyatı ile sunulmaktadır.

14 Günlük Yıllık İzin : 1 Gün Kullanıldı = 9 Gün Yıllık İzin

15 TEMMUZ RESMİ TATİLİ

Bu sene pazartesi gününe denk gelen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, öncesindeki cuma günü izin alınıp ve sonrasındaki salı günü yıllık izinden kullanılıp 5 günlük tatil seçeneği oluşturulabilir.

14 Günlük Yıllık İzin : 2 Gün Kullanıldı = 7 Gün Yıllık İzin

KURBAN BAYRAMI RESMİ TATİLİ

Bu yıl 5 günlük kurban bayramının 2 günü cumartesi, pazar gününe denk gelmektedir. Çarşamba günü kurban bayramının son günü olmaktadır. Perşembe ve Cuma günü için kullanılacak yıllık izin ile bu tatil de 9 gün olarak kullanılabilir.

14 Günlük Yıllık İzin : 2 Gün Kullanıldı = 5 Gün Yıllık İzin

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESMİ TATİLİ

Bu yıl cuma gününe denk gelen resmi tatil kısa bir tatil yapma açısından güzel bir fırsat sunmaktadır. Öncesindeki perşembe günü için kullanılacak 1 günlük yıllık izin ile 4 gün tatil yapabilme imkanı sağlıyor.

14 Günlük Yıllık İzin : 1 Gün Kullanıldı = 4 Gün Yıllık İzin

KALAN YILLIK İZİNLER İLE TATİL

Bu taslağa göre kalan dolu dolu yaptığınız tatillerin üzerine 4 gün yıllık izin hakkınız daha kalıyor. Bu tatili de isterseniz sezon sonuna doğru fazla kalabalık olmadan huzurlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yine öncesindeki ve sonrasındaki hafta sonları ile birleştirilerek 9 günlük tatil yapabilme imkanınız bulunuyor.

Yazıdaki gibi kullanacağınız yıllık izin ve resmi tatil kombinasyonları ile toplamda 43 gün dolu dolu bir tatil geçirebilme imkanınız bulunuyor.

Tatil Paketi seçeneklerimizi değerlendirerek güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *