Günbatımı Eşliğinde Ölüdeniz Sahili

Fethiye’de Güzel Kareler Yakalanacak 8 Yer

FETHİYE’DE FOTOĞRAFLANACAK MANZARALAR

Fethiye’yi ziyaret eden tatilcilerin olmazsa olmazlarından biri de güzel selfie yakalamaktır. Bu yazımızda paylaşacağımız yerlerde çekeceğiniz fotoğraflar için sosyal medyada yüzlerce beğeni sizleri bekliyor.

GÜN BATIMI EŞLİĞİNDE ÖLÜDENİZ SAHİLİ

Günbatımı Eşliğinde Ölüdeniz Sahili
Günbatımı Eşliğinde Ölüdeniz Sahili

Ölüdeniz sahili günün her saatinde güzel pozlar alabileceğiniz bir manzaraya sahiptir. Dört mevsim ayrı güzelliği bulunan özelliğe sahiptir. Günün her saati güzel olmasına rağmen gün batımı çekilen pozlar büyüleyici kareler sunuyor. Gün batımında kumlara ve çakıl taşlarına vuran güneş ışınları muazzam bir görüntü oluşturuyor. Güneşi sağınıza alıp samimi bir gülümseme ile çekeceğiniz fotoğrafların efsane olacağına eminiz.

BELCEKIZ PLAJI KULÜBE

Belcekız Sahili Kulübe
Belcekız Sahili Kulübe

Belcekız plajında bulunan bu ufak bank çok insanın bilmediği bir fotoğraf mekanı olup, yakalayacağınız fotoğraflar da daha önce sosyal medyada görülmemiş bir manzara oluşturacaktır. Gün ortasında çekeceğiniz fotoğraflar ile kulübenin içinden denize vuran gün ışığını ortalarsanız iyi kareler yakalayabilirsiniz. İster bankın içinde oturup isterseniz de bankın ortasından gözükecek şekilde denizi izlerken fotoğraf çektirebilirsiniz.

MOR TONLAR İLE FETHİYE LİMANI

Fethiye Limanı
Fethiye Limanı

Fethiye limanında bulunan şirin tekneler eşliğinde ve günün son saatleri gökyüzü mor tonlarına dönmüşken yakalayacağınız bu fotoğraflar benzersiz olacaktır. Huzurlu ve sakin bir fotoğraf karesi yakalamak için ideal bir mekandır. Tatilinizden hatırlamak isteyeceğiniz bu mekanı kareler ile ölümsüzleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

GEMİLE KOYU KAYALIKLARI

Gemile Koyu Kayaları
Gemile Koyu Kayaları

Gemile koyunun halihazırda güzel doğasına bir de bu kayalıkların hırçın sularla buluştuğu zamana dahil olup çekeceğiniz fotoğraflar bir çok arkadaşınız tarafından beğeni alacaktır. Gemile koyu sadece kayalıklar değil, gün doğumu ile de güzel pozlar yakalayabilirsiniz. Sular çok hızlı hareket ettiğinden dolayı seri çekim modunda daha rahat bir şekilde istediğiniz pozu elde edebilirsiniz.

YAMAÇTAN KABAK KOYU MANZARASI

Yamaçtan Kabak Koyu
Yamaçtan Kabak Koyu

Kabak Koyu, dünya çapında sayılı plajlardan biri olup mavinin en koyu tonlarından en açık tonlarına kadar geçişli bir renk cümbüşünden oluşan denizi mükemmel bir kart postal manzarasını andırıyor. Dağların yeşili, plajın krem rengi ve denizin mavisi adeta bir ressamın paletini andırıyor. Burada çekeceğiniz fotoğraflar için güneşin tam tepede olduğuna dikkat ederseniz denizin en berrak olduğu anı yakalayabilirsiniz.

ANTİK KENT KAYAKÖY EVLERİ

Kayaköy Antik Kent Evleri
Kayaköy Antik Kent Evleri

Kayaköy’de binlerce yıllık bir yerleşim alanı tüm ihtişamıyla bizleri etkilemeye devam ediyor. Yıllara kafa tutan tarihi evler mistik bir poz için benzersiz bir manzarayı sizlere sunuyor. Hatta Türkiye’den bir görüntü gibi durmayan bu manzarayla arkadaşlarınızı Peru ülkesine gittiğinize dair kandırmanız da mümkündür. Maya evleri gibi duran bu yapılarla bir çok farklı poz yakalamanıza imkan veriyor.

ÖLÜDENİZ SEYİR TERASI

Ölüdeniz Seyir Terası
Ölüdeniz Seyir Terası

Ölüdeniz seyir terası, Ölüdeniz’e gelen tatilcilerin uğrak noktalarından biridir. Ölüdeniz’i ayaklarınızın altına seren bir noktada bulunan bu yer sizleride bekliyor. Özellikle gece iyi çeken bir kameraya sahipseniz yaz aylarında rengarenk ışıkların buluştuğu Ölüdeniz manzarası etkileyici bir poz sunacaktır.

BABADAĞ ZİRVESİNDEN SONSUZLUK

Babadağ Manzarası
Babadağ Manzarası

Babadağ zirvesine yapacağınız kısa bir yolculuktan sonra göreceğiniz manzaralar ile buna değdiğini anlayacaksınız. Babadağ zirvesinin 360 derecelik görüş açısı ile hangi manzarayı beğendiyseniz oradan çekim yapabilirsiniz. Zirveden Ölüdeniz sahili, Kayaköy, Şövalye Adası ve hatta Rodos adasını bile görebilmek mümkündür. Sonsuzluğu andıran uçsuz bucaksız manzara ile arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

Özet
Fethiye'de Güzel Kareler Yakalanacak 8 Yer
Makale Başlığı
Fethiye'de Güzel Kareler Yakalanacak 8 Yer
Açıklama
Fethiye'yi ziyaret eden tatilcilerin olmazsa olmazlarından biri de güzel selfie yakalamaktır. Bu yazımızda paylaşacağımız yerlerde çekeceğiniz fotoğraflar için sosyal medyada yüzlerce beğeni sizleri bekliyor.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.