Fethiye'deki Gece Klüpleri

Fethiye’de Gidilecek 5 Eğlence Mekanı 2020

FETHİYE’DE Kİ GECE KULÜPLERİ VE EĞLENCE MEKANLARI

Fethiye doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile meşhur bir tatil beldesidir. Bunun yanı sıra Fethiye’nin gece hayatı da oldukça ünlüdür. Fethiye turizm açısından gelişmiş olduğu için istediğiniz tarzda eğlence mekanı bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere yaz aylarında tercih edilen 5 popüler eğlence mekanı önereceğiz.

REVOLUTION BAR

Revolution Gece Klübü Fethiye
Revolution Gece Klübü Fethiye

Fethiye’nin en büyük gece kulüplerinden birisidir. Fethiye’nin Hisarönü beldesinde yer alır. Mekanın yaklaşık olarak 800 kişilik kapasitesi vardır.

Her sene en güncel ses ve ışıklandırma ekipmanları ile güncellenir. Mekanda zengin bir alkol menüsü vardır. İstediğiniz kokteyl ve içeceği alarak dans eşliğinde yudumlayabilirsiniz.

Her sene avrupa’da ünlü olan djleri getiren Revolation Night Club, gece hayatının merkezi konumundadır. Yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği gece kulüplerinden biridir. Fethiye bölgesine göre fiyat olarak biraz pahalıdır.

Alkollü olarak araç kullanmamanız için mekan önünde her zaman taksi bulmanız mümkündür. Revolution Night Club canlı gece hayatı ve ışıklandırmalar eşliğinde yapılan özel dans gösterileri ile diğer gece kulüplerinin önüne geçiyor.

KERİMOĞLU YÖRÜK ÇADIRI

Kerimoğlu Yörük Çadırı
Kerimoğlu Yörük Çadırı

Yöresel yörük çadırı içerisi düzenlenerek eğlence mekanına dönüştürülmüş bir konsepttir. Çadırın yanları açık olduğundan yaz aylarında serin olmaktadır. Otantik tasarımları ve yöresel oturma alanları ile yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Kerimoğlu Yörük Çadırı, Çalış sahilinde yer alıyor. Mekan alkollü ve alkolsüz içecek servisi ve yöresel yemekler sunuyor. Anadolu ezgileri eşliğinde dans edebilirsiniz. Yöresel oyunlar ve canlı saz performansları ile Fethiye gece hayatı için farklı bir alternatif sunuyor. Her sene Mayıs aylarında açılıyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında rezervasyonsuz gidebilmek mümkün olmuyor.

SUN CITY BEACH CLUB

Sun City Beach Club Fethiye
Sun City Beach Club Fethiye

Ölüdeniz’de bulunan mavi lagün’ün sonunda yer alan mekan yaz aylarında her gece çılgın partiler düzenliyor. Yasa gereği saat 12’den sonra açık alanda müzik yayını yasak fakat bu mekanın çevresi boş olduğundan bu yasadan etkilenmiyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik ve dj performansı devam ediyor. Plajda başlayan partiler gece kulübünde devam ediyor. Mekanın dört tarafı açık olduğundan geceleri sıcaktan etkilenmiyor. Menüsünde bir çok yerli ve yabancı alkollü içecek bulunuyor. İstenilirse barmen tarafından hazırlanan özel kokteyllerden isteyebilirsiniz. Her sene ünlü bir dj performanı bulunuyor. Kendi djleri de oldukça kaliteli müzik yapıyor. Beach party konseptinde bir eğlence istiyorsanız adresiniz belli.

YAMAS MEYHANESİ

Yamas Meyhanesi Fethiye
Yamas Meyhanesi Fethiye

Karagözler yarımadasının batısında kalan mekan otantik bir tasarımı olan restaurant ve sahilden oluşuyor. Yaz aylarında kumsala kurulan masalar ve canlı olarak çalınan Türk-Rum ezgileri ile eğlenceli bir akşam yemeği sunuyor. Restaurantın taze balık menüsü ve zengin deniz ürünleri ile misafirlerini ağırlıyor. Alkol menüsü olarak yerli ve yabancı alkoller bulunuyor. Fethiye’den minibüsler yarımada girişine kadar gidiyor fakat burdan sonra restauranta biraz daha yol var. Kendi aracınızla giderseniz daha rahat edersiniz. Bu mekana gidecekler dj performansı beklemesin fakat eğlenceli bir gece olacağının garantisini verebiliriz.

GRAND BOOZEY GECE KULÜBÜ

Grand Boozey Hisarönü
Grand Boozey Hisarönü

Grand Boozey Gece Kulübü, Hisarönü beldesinde yer almaktadır. Hisarönün’deki iyi gece kulüplerinden biridir. Geceleri düzenlenen gösteriler ve dans şovları ile meşhurdur. Yerli ve yabancı geniş bir alkol menüsüne sahiptir. Barmenlerinin kendi karışımları olan özel ve lezzetli kokteylleri bulunmaktadır. Her sene farklı ünlü dj mekanda çalmaktadır. Fiyatları Fethiye bölgesine göre caziptir. Yerli turistler tarafından daha çok tercih edilen bir gece kulübüdür. Yaklaşık 20 yıllık bir işletme olan Grand Boozey Gece Kulübü, modern ışıklandırma ve müzik sistemleri ile donatılmıştır. Fethiye’de gece kulübü olarak rahatlıkla eğlenebileceğiniz mekanlardan biridir.

 

Özet
Fethiye'de Gidilecek 5 Eğlence Mekanı
Makale Başlığı
Fethiye'de Gidilecek 5 Eğlence Mekanı
Açıklama
Fethiye doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile meşhur bir tatil beldesidir. Bunun yanı sıra Fethiye'nin gece hayatı da oldukça ünlüdür. Fethiye turizm açısından gelişmiş olduğu için istediğiniz tarzda eğlence mekanı bulabilirsiniz.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.