Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kampanya 2019

Fethiye Yamaç Paraşütü Kampanyası 2020

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ KAMPANYASI

Ölüdeniz’in ihtişamlı mavi denizi, Babadağ’ın yemyeşil ormanlarını göklerden seyretmek ister misiniz?

Fethiye yamaç paraşütü kampanyası dahilinde sizlere sunacağımız fiyatlar ile ayaklarınız yerden kesilecek. Uçuşunuz boyunca güzel fotoğraflar ve video kayıtları ile sosyal medya hesaplarınızda beğeniler tavan yapacak.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kampanyası 2019 yılında sigorta, rehberlik, Babadağ’a ulaşım dahil olmak üzere kısa bir süre için 450 TL fiyatı ile en iyi fiyat garantisini sunuyoruz.

Pilotlarımız ile güvenli bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Keyif uçuşu veya Aksiyonlu uçuş yapmak isterseniz pilotunuza söylemeniz yeterlidir.

Ölüdeniz yamaç paraşütü uçuşlarımız her gün 5 sefer yapılmaktadır. İstediğiniz saati seçip uçuşunuzun keyfini çıkarın.

İSTERSENİZ AKSİYONLU UÇUŞ İSTERSENİZ KEYİF UÇUŞU

Sizin seçeceğiniz tarzda yapılacak uçuşlardan keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

Keyif uçuşu yaparak gayet stabil ve manzarayı doya doya izleyebileceğiniz ve bölgeyi geniş bir şekilde gezebileceğiniz bir uçuşa çıkabilirsiniz.

Tripadvisor sayfamız için tıklayın.

Tripadvisor Yorumlarımız

Aksiyonlu uçuşlarda istediğiniz aksiyon dozuna göre adrenalini doruklarda yaşayabilirsiniz. Başka hiç bir yerde deneyim edemeyeceğiniz “G Kuvveti” etkisini hissedebilirsiniz. Pilotlarımız tecrübeli ve uzun yıllardır pilotluk yapan insanlar olduğundan tüm bu aksiyonu güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz

GÖKYÜZÜNDE HARİKA FOTOĞRAFLAR

Gün doğumu ve gün batımı uçuşları en popüler zamanlardır. En güzel fotoğraf ve videolar bu zamanlarda yakalanır. Fotoğraf ve video kaydınızı isterseniz pilotunuzdan satın alabilirsiniz. Pilotlar yaptığı çekimleri 150 TL ücret ile satmaktadır.

Her insanın hayatında en az bir kez deneyim etmesi gereken bu aktivite için yerinizi ayırtın.

Rezervasyon için; 0552 282 98 43 telefon numarasından ve linkten rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Özet
Fethiye Yamaç Paraşütü Kampanyası 2019 2020
Makale Başlığı
Fethiye Yamaç Paraşütü Kampanyası 2019 2020
Açıklama
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kampanyası 2019 yılında sigorta, rehberlik, Babadağ'a ulaşım dahil olmak üzere kısa bir süre için 450 TL fiyatı ile en iyi fiyat garantisini sunuyoruz.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.