Fethiye Tatil Paketleri 2019

Fethiye Ucuz Tatil Önerileri 2020

Türkiye’de tatil deyince akla ilk gelen yerlerden biri Fethiye’dir. Sakin ve masmavi denizi, çam ağaçları ile kaplı Babadağ’ı, etkileyici lagün’ü ile her yıl onlarca ülkeden ziyaretçi çekmektedir. Fethiye, tatilciler tarafından yüksek talep görmesi nedeni ile pahalı olarak bilinir. Sizlere Fethiye’de uygun fiyatlı tatil nasıl yapılır anlatacağız.

FETHİYE TATİL PAKETİ

Tatilcilerin pek bilmediği ama çok cazip bir tatil seçeneğidir. Tatil paketi sayesinde hoteliniz ve yapacak aktiviteleriniz pakete dahildir. Firmalar tarafından bir kaç farklı seçenek sunarak istediğiniz tipte tatil paketini seçme imkanı verir. Bu seçenekler doğa sporları ile maceralı bir tatil olabilir veya gezi ve tur odaklı tatil paketi seçebilirsiniz.

Tatil Paketinizde dahil olan bütün tur, spor aktivitesi ve etkinlikler için her hangi bir ek ücret istenmemektedir. Tatil paketi satın aldığınızda otel ve katılacağınız tüm aktivitelerin ücretini ödemiş olursunuz.

Aktivitelerde tüm ekipman, sigorta, rehberlik gibi kalemler ücrete dahildir. 

TATİL PAKETİ FİYATLARI 2019

Tatil paketleri fiyatları kaç günlük seçtiğinize göre değişmektedir. Paketler en az 3 gece / 4 gün olarak belirlenmiştir. Seçilen gün ile aktivite sayısı da değişmektedir. Her gün en az bir aktivite olacak şekilde oluşturuluyor. Tatilinizi 7 gece / 8 gün’e kadar seçebilirsiniz.

Tatil Paketleri içerisinde adrenalin dolu sporlar mevcuttur. Bunlardan bazıları rafting, at turu, atv turu gibi aktivitelerdir. Gezi ve turlarda ise dalyan turu, tekne turu, mehtap turu gibi aktivitelerden oluşuyor. Size özel bir tatil paketi de seçebilirsiniz. Sizin oluşturacağınız aktivitelerden oluşan paket ile ilgili fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tatil paketleri 3 gece / 4 gün 699 TL’den başlamaktadır. En çok aktivite içeren paketimiz ise 7 gece / 8 gün olup 2000 TL’dir. Paketlerde hotel konaklaması (kahvaltı dahil) ve aktiviteleri içermektedir.

Fethiye Tatil Paketleri linkinden güncel bilgi alabilirsiniz.

Fethiye bölgesi için 5 yıldızlı hoteller ve her şey dahil sistemi ile çalışan hoteller özellikle yaz sezonunda gecelik fiyatları 1000TL’den başlamaktadır. Bu açıdan tatil paketleri her türlü avantajlıdır.

Fethiye ve Ölüdeniz’in masmavi denizini, altın sarısı kumlarını ve yeşil doğasını keşfetmek için beklemeyin. Tatilinizi full aktivite ile yeni deneyimler edinerek geçirin.

Keyifli tatiller.

Özet
Fethiye Ucuz Tatil Önerileri 2019
Makale Başlığı
Fethiye Ucuz Tatil Önerileri 2019
Açıklama
Türkiye'de tatil deyince akla ilk gelen yerlerden biri Fethiye'dir. Sakin ve masmavi denizi, çam ağaçları ile kaplı Babadağ'ı, etkileyici lagün'ü ile her yıl onlarca ülkeden ziyaretçi çekmektedir.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.