Fethiye Tatil Fırsatları

FULL AKTİVİTELİ FETHİYE TATİL PAKETLERİ İLE ZİNCİRLERİ KIRIN

Senelerdir tekrar eden deniz, kum, güneş rutininden sıkılmadınız mı? Sizlere full aktiviteli tatil paketleri ile benzersiz bir tatil deneyimi sunuyoruz. Konaklama dahil olmak üzere onlarca farklı aktivite ve etkinlik ile yaz tatilinizi dolu dolu geçirin. Tatilinizi isterseniz gezi turları odaklı, isterseniz maceralı sporlardan oluşan tur paketleri ile zincirleri kırın.

Fethiye Tatil Fırsatları
Fethiye’nin en gözde tatil beldesi olan Ölüdeniz’de tatil fırsatları ve spor etkinliklerini sizlerle buluşturuyoruz. Ölüdeniz’in berrak suları, eşsiz doğası ve güzel manzarasının tadını çıkarmak için sizlere tatil paketi fırsatları sunuyoruz.

FETHİYE TATİL PAKETLERİ

Relax Tatil Paketi; Mavi Ölüdeniz Hotel’de 3 gece 4 gün boyunca pakete dahil olan kahvaltı ile güne başlarsınız. Tekne turu ile Kelebek Vadisi, Mavi Mağara, Aya Nicole rotası ile Ölüdeniz koylarında güzel bir gün ile başlar. Mavinin her tonu ile karşılaşacağınız Ölüdeniz koylarında keyifli bir gün sizleri bekliyor. İkinci gün, Jeep safari turu ile doğal güzelliği Jeep konvoyu eşliğinde çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik kenti ile devam ediyor. Üçüncü gün, 12 Adalar; Sedir Adası, Kızıl Ada, Yassıca Adası, Tersane adası ile 12 ada turu tamamlanır. Tatilinizin son gününde Ölüdeniz’in doğal güzelliğini birde deniz altından görmek için tüplü dalış aktivitesiyle tatilinizi güzel bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Etkinlikler : Ölüdeniz Tekne Turu, Jeep Safari Turu, 12 Adalar Turu, Tüplü Dalış | Konaklama : Dahil | Kaç Gün : 3 Gece/4 Gün


Myfriendoo Tatil Paketi; Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 3 gece 4 Gün konaklamalı paket tatilimizde size ilk gün Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisimavi mağaraAya Nicole Adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günde karetta karetta kaplumbağalarının yaşam alanlarından birisi olan Dalyan‘da yapılacak tur ile muhteşem doğanın keyfini güzel bir öğle yemeği ile gezi fırsatı sunuyoruz. Dördüncü gün at turu ile paket tatilinizin son gününde güzel bir deneyim yaşamış olacaksınız.

Etkinlikler : Ölüdeniz Tekne Turu, Jeep Safari Turu, Dalyan Turu, At Turu | Konaklama : Dahil | Kaç Gün : 3 Gece/4 Gün


Erken Rezervasyon Tatil Paketi; Karbel Sun otelde kahvaltı dahil 4 gün konaklamalı paket tatilimizde güne yamaç paraşütü ile başlayıp muhteşem ölüdeniz manzarasını 2000 metre yükseklikten görüyorsunuz . Sonrasında Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, aya Nicole, adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günü 12 adalar tur ile sedir adası, kızıl ada, yassıca adası, tersane adası gezileri ile üçüncü gün tamamlanıyor. Tatilinizin son gününde sizi Ölü deniz’in doğal güzelliklerini görmeniz için tüplü dalış aktivitesini yaptırarak tatilinizi güzel bir kapanışla tamamlamanızı sağlıyoruz.

Etkinlikler : Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Tekne Turu, Jeep Safari Turu, Tüplü Dalış | Konaklama : Dahil | Kaç Gün : 3 Gece/4 Gün


Uçak Modu Tatil Paketi; Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 7 gece 8 Gün konaklamalı paket tatilimizde size ilk gün dinlenme ile başlayan tatilinizde Ölüdeniz’in keyfini çıkarabilirsiniz. İkinci güne Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisimavi mağaraAya Nicole Adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. Üçüncü gün Ölüdeniz ve çevre yerleşim yerlerini bireysel olarak gezmek için süreniz olacaktır. Dördüncü günde karetta karetta kaplumbağalarının yaşam alanlarından birisi olan Dalyan‘da yapılacak tur ile muhteşem doğanın keyfini güzel bir öğle yemeği ile gezi fırsatı sunuyoruz. Beşinci günde dinlenmeniz için serbest bir gün veriyoruz. Altıncı gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Yedinci gün tekrar serbest gün ve son gün ise Ölüdeniz’in simgesi olan Yamaç Paraşütü Etkinliği ile tatilinizi Ölüdeniz manzarasını gökyüzünden izleyerek güzel bir şekilde bitirme fırsatı veriyoruz.

Etkinlikler : Ölüdeniz Tekne Turu, Dalyan Turu, Jeep Safari Turu, Yamaç Paraşütü | Konaklama : Dahil | Kaç Gün : 7 Gece/8 Gün


Tatile Gidelim Paket Tatili; Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 6 gece konaklamalı paket tatilimizde güne Tekne Turu ile başlayıp Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, aya Nicole, adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günü  sizi Ölüdeniz’in doğal güzelliklerini görmeniz için tüplü dalış aktivitesini yaptırarak Ölüdeniz’e birde su altından bakmanızı sağlıyoruz. Dördüncü gün Atv turu ile güzel bir doğa gezisi aktivitesi yaptırarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Beşinci günde sizlere Ölüdeniz Plajında romantik bir akşam yemeği ve fasıl eşliğinde bir eğlence daha sonrasında da gece yarısına kadar dans etkinliğimiz ile beşinci gün sona eriyor. At turu etkinliğimiz ile Kayaköy antik kentinde ve çam ağaçlarıyla dolu patika yollarında at binme keyfini bizimle yaşayın. Son gün ise Ölüdeniz’in simgesi olan Yamaç Paraşütü Etkinliği ile tatilinizi Ölüdeniz manzarasını gökyüzünden izleyerek güzel bir şekilde bitirme fırsatı veriyoruz.

Etkinlikler : Ölüdeniz Tekne Turu, Jeep Safari Turu, Tüplü Dalış, Atv Turu, Mehtap Turu, At Turu, Yamaç Paraşütü | Konaklama : Dahil | Kaç Gün: 6 Gece/7 Gün

Tatil Paketi Fırsatları fiyat avantajlarını kaçırmadan rezervasyonunuzu oluşturun.

Özet
Hizmet Türü
Tatil Paketi
Tur Şirketi
Myfriendoo.com,
Denizpark Caddesi No:1,Ölüdeniz,Fethiye-48300,
Telephone No.+90 (552) 282 98 43
Bölge
Ölüdeniz
Açıklama
Fethiye’nin en gözde tatil beldesi olan Ölüdeniz’de tatil fırsatları ve spor etkinliklerini sizlerle buluşturuyoruz. Ölüdeniz’in berrak suları, eşsiz doğası ve güzel manzarasının tadını çıkarmak için sizlere tatil paketi fırsatları sunuyoruz.