Fethiye Herşey Dahil Oteller

Fethiye Tatil Fikirleri 2020

FETHİYE TATİL SEÇENEKLERİ

Fethiye tatilcilerin bildiği ve tercih ettiği popüler yazlık kentlerden biridir. Yaz denilince akla deniz, kum ve güneş gelmektedir. Fethiye’nin geniş ve temiz sahilleri, berrak Ölüdeniz’i dışında bir çok aktivite ve gezi alanları sunmaktadır.

Fethiye yazlık bir kent olarak bilinmesine rağmen aynı zamanda bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış, arkeoloji açısından çok değerli bir ilçedir. Doğası olarakta bir çok spor için uygun yapısı ile yaz tatili için bir çok alternatif sunar.

FETHİYE HER ŞEY DAHİL OTEL TATİLİ

Fethiye Herşey Dahil Oteller
Fethiye Herşey Dahil Oteller

Fethiye’nin bünyesinde bulunan beş yıldızlı oteller ile tatilinizi her şey dahil konsept ile yapabilirsiniz. Fethiye’nin Ölüdeniz kıyısında bulunan Montana Pine Hotel ile her şey dahil sistemi dahilinde tüm gün Açık Büfe Yiyecek Hizmeti, Shuttle Servis, Masa Tenisi, Bilardo, Jakuzi, Fitness Center, Açık Havuz (3 adet), Langırt, Tenis Sahası, Dart,Minigolf, Boccia, Masaj,Okçuluk,Hamam, Kese ve Cilt Bakımları, Spa Merkezi gibi bir çok tesis imkanı bulunmaktadır.

Her şey dahil konseptler diğer tatil türlerine göre en pahalı tatil seçeneğidir. Örneğin bu hotel gibi bir çok hotel bulunmaktadır ve fiyat aralığı kişi başı 400TL ile 1000TL arasında değişmektedir.

FETHİYE BUTİK OTELLER

Fethiye Butik Oteller
Fethiye Butik Oteller

Fethiye’de yapılacak daha uygun fiyatlı bir tatil seçeneğidir. Fethiye Tatil yapmak için çoğu insanın ilk tercihidir.  Butik hotelleri beş yıldızlı hotellerden ayıran temel farklar vardır. Bunlardan bazıları daha küçük ve daha az havuza sahip olmaları, sadece kahvaltı dahil olması, tesis imkanlarının daha az olması, odaların büyüklüğü, odaların konforu, hotel konumu gibi farklar fiyatı olumlu etkilemektedir.

Fethiye Butik Otellerin diğer tatil türü olan Fethiye Herşey Dahil Otellerden ayıran uygun fiyatlı tatil yapmak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Fethiye Butik Otel için verebileceğimiz örnek Mavi Ölüdeniz Hotel olabilir. Fethiye Butik Otellerin fiyat aralığı kişi başı 200TL ile 400TL aralığındadır.

FETHİYE PANSİYONLARI

Fethiye Pansiyonlar
Fethiye Pansiyonlar

Fethiye’de günü dolu bir şekilde geçiririm, gece sadece uyumaya yer olsun diyorsanız sizlere önerebileceğimiz konaklama türü Fethiye Pansiyonları olacaktır.

Fethiye Pansiyonları genel olarak deniz kıyısına minibüs veya araçla ulaşabileceğiniz konumlarda bulunmaktadır. Herhangi bir yiyecek hizmeti yoktur. Daire şeklinde olup mutfak ve günlük kullanmanız gereken gereçleri bulundurur. Yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Tatil türlerine oranla çok makuldur.

Fiyatları 60TL ile 250TL arasında değişmektedir. Fethiye Pansiyonları için önerebileceğimiz yer Jasmine Garden Aparts olacaktır.

FETHİYE KAMP TATİLİ

Fethiye Kamp Tatili
Fethiye Kamp Tatili

Fethiye’de daha uygun bir şekilde yapabileceğiniz tatil yoktur. Çadırınızı alıp keyfinize göre kuracağınız yerde tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Buradaki yazımızda “Fethiye’de Kamp Yapılacak Yerler” çadır kurabileceğiniz ücretli veya ücretsiz alanları öğrenebilirsiniz.

Çadırı kamp alanlarından ücretli günlük olarak kiralayabilirsiniz veya kendi çadırınızı bu kamp alanlarına kurabilirsiniz. Kamp alanlarında genel olarak Duş, Tuvalet, Bakkal gibi alanlar bulunduğundan dolayı bu alanlarda kamp yapmak işinizi kolaylaştırabilir.

Kamp alanlarından çadır kiralama fiyatları genel olarak 50TL ile 100TL arasındadır. Kendi çadırınızı kurmak isterseniz de bu fiyat çok fazla değişmeyecektir. Tabi ki ücretsiz çadır kurabileceğiniz yerler de bulunmaktadır.

FETHİYE TATİL PAKETİ

Erken rezervasyon tatil paketinde 3 gece 4 gün konaklama ve 5 aktivite bulunmaktadır.
Erken rezervasyon tatil paketinde 3 gece 4 gün konaklama ve 5 aktivite bulunmaktadır.

Fethiye Tatil seçenekleri arasında fiyat performans olarak en yüksek değerlendirmeye sahip Tatil Paketi olacaktır. Bu tatil türünde Butik Otel + Spor ve Gezi Aktiviteleri kombinasyonundan oluşmaktadır.

Tatilinizi macera dolu ve keyifli bir şekilde geçirmeyi tercih ediyorsanız ilk seçenek Tatil Paketi olacaktır. Genel olarak butik otellerin oda + kahvaltı şeklinde konaklaması ve yamaç paraşütü, tüplü dalış, jeep safari turu, atv turu, rafting, kano turu gibi bir çok macera dolu aktiviteyi içerir.

Fiyatlar genel olarak 650TL ile 2000TL arasında değişmektedir. Tatil Paketlerinde 6Gece/7Gün seçeneği en alternatifi olacaktır. Tatil Paketlerinde bu fiyatlara her şey dahil 6Gece/7Gün yapacağınız tatil bedelini içermektedir. Bu ödeyeceğiniz fiyat haricinde herhangi bir başka bedel ödemeden tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Tatil Paketi seçeneği için önerebileceğimiz “Erken Rezervasyon Tatil Paketi” olacaktır.

Bu yazımızda da Fethiye Tatil seçeneklerini sizlere anlattık. Güzel bir yaz tatili geçirmeniz dileğiyle…

Özet
Fethiye Tatil Fikirleri 2019
Makale Başlığı
Fethiye Tatil Fikirleri 2019
Açıklama
Fethiye tatilcilerin bildiği ve tercih ettiği popüler yazlık kentlerden biridir. Yaz denilince akla deniz, kum ve güneş gelmektedir. Fethiye'nin geniş ve temiz sahilleri, berrak Ölüdeniz'i dışında bir çok aktivite ve gezi alanları sunmaktadır.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.