Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama

Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama Rehberi 2020

FETHİYE ÖLÜDENİZ VİLLA KİRALAMA

Ölüdeniz Villa Kiralama

Fethiye Ölüdeniz için bir diğer tatil opsiyonu da villa kiralama olarak düşünülebilir. Fethiye bölgesinde 100’lerce kiralık villa sizleri bekliyor. İçlerinden sizin için en uygununu seçip tatilinizi başlatabilirsiniz.

ÖLÜDENİZ’DE VİLLA KİRALARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Ölüdeniz Villa Kiralama seçeneğini tercih ettiyseniz dikkat etmeniz gereken bir kaç husus olacaktır.

VİLLA KONUMU

Bunlardan ilki villanın konumudur. Villa konumları genel olarak yerleşim yerlerinden uzak olmaktadır. Kendi aracınız yoksa bu maddeye dikkat etmelisiniz. Yerleşim yerlerine yakın villa kiralamak her zaman sizin için daha avantajlı olacaktır. Ölüdeniz bölgesinde sahile yakın villa kiralamak isterseniz bu villaların fiyatları diğerlerine oranla daha maliyetlidir.

VİLLA MOBİLYA VE EŞYA YETERLİLİĞİ

Villaları kiralarken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus villaların yeterli mobilya, beyaz eşya, oda ve yataklara sahip olması olacaktır. Villalar çoğu zaman içinde kalacak maksimum kişiye göre yeterli eşyaları bulundurmaktadır. Siz villayı kiralamaya gittiğinizde içini gezip yeterli olup olmadığını görmek avantajınıza olacaktır. Villada kendi yemeğinizi kendiniz pişireceğiniz için mutfak malzemeleri olmassa olmazdır. Yazın Ölüdeniz bölgesi sıcaklık olarak yüksek derecelere sahip olduğundan klima da olmassa olmazlardandır. Ölüdeniz’de Villa Kiralarken bu maddeleri göz önüne alarak kiralamalısınız.

VİLLA HAVUZU İLAÇLAMASI

Kiralayacağınız villa havuz içeriyorsa bu havuzun kontrollerinin yapıldığına dair bilgi almalısınız. Havuzlar genelde haftalık olarak ilaçlanmalı ve bakım işlemleri yapılmalıdır. Havuz ilaçlaması önemli bir detaydır. Havuzlar ilaçlanmadığı taktirde bakteri oluşumu başlar ve tatilinizin ortasında hastaneler ile uğraşmak güzel bir anı olmayacaktır.

ÖLÜDENİZ UYGUN FİYATLI VİLLA NASIL KİRALANIR?

Fethiye Ölüdeniz bölgesinde kışın çok ucuza kiralayabileceğiniz villalar mevcuttur. Ölüdeniz Villa Kiralama Fiyatları yaz sezonu açıldığında oldukça artmaktadır. Ölüdeniz’de uygun fiyatlı villa kiralamak istiyorsanız yapmanız gereken şey villayı kış sezonunda tatil yapacağınız tatil tarihine önceden kiralamaktır. Bu şekilde yüzde elliye kadar tasarruf edebilirsiniz. Yaz tatilinizi 2 ay veya daha fazla yapmayı düşünüyorsanız sezonluk olarak kiralayacağınız villalar çok ucuza gelecektir.

ÖLÜDENİZ VİLLA BÖLGELERİ

Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama

Ölüdeniz’de villalar konum olarak 3 bölgede yoğunlaşmıştır.

İlk konum Ölüdeniz sahiline yürüme mesafesinde bulunan villalardır. Ölüdeniz sahilini 500 metre ile 1km mesafede bulunan bu villalar en pahalı sınıfa giren villalardır. Genel olarak huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız bu seçenek sizlere hitap etmeyecektir. Ölüdeniz geceleri oldukça gürültülü ve yoğun olduğundan akşam dinlenmeniz pek mümkün olmayacaktır.

İkinci konum Ölüdeniz’den Fethiye’ye yola çıktığınızda Ovacık denilen mahallesinde yer almaktadır. Ovacık mahallesinin dağ kısmında kalan tarafında 100’lerce villa bulunmaktadır. Bu villalar fiyat olarak makul olduğu gibi yeni ve temiz villalardır. Ulaşım aracı olarak kendi aracınız bulunmuyorsa anayoldan geçen minibüsleri kullanabilirsiniz. Burada önemli olan kiralayacağınız villanın anayola olan uzaklığıdır. Yolun üst tarafında konumlanmış olan villalar dağ eteklerine kadar uzanır. En uygun fiyatlı villalar Ölüdeniz bölgesi için buradadır.

Üçüncü konum Ovacık mahallesinin yolun altında kalan kısmıdır. Burası yolun üst kısmına göre daha çok imkan bulunduran, otellerin de yoğunluklu olduğu konumdur. Villa kiralama fiyatları orta düzey diyebileceğimiz ücretlerdir. Sahile çok yakın olmasa da yürüyerek 10dk-15dk gibi bir sürede ulaşabileceğiniz mesafededir.

VİLLANIZI ŞİMDİ CAZİP FİYATLARA KİRALAYIN

Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama için hala karar veremediyseniz villa kiralama sayfamızı inceleyip erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Villalarımız tam donanımlı ve günlük ihtiyaç duyacağınız tüm eşyaları içermektedir. Odalarda klimalar bulunmaktadır. Villanın mevcut havuzu ve bahçesi bulunmaktadır. Villalarımız Ovacık bölgesinde yolun üst kısmındadır. Anayola yakın konumda olan villalar uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralamak için tıklayın.

 

 

 

Özet
Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama Rehberi
Makale Başlığı
Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama Rehberi
Açıklama
Fethiye Ölüdeniz için bir diğer tatil opsiyonu da villa kiralama olarak düşünülebilir. Fethiye bölgesinde 100'lerce kiralık villa sizleri bekliyor. İçlerinden sizin için en uygununu seçip tatilinizi başlatabilirsiniz.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.