Fethiye Muhafazakar Tatil Katrancı Park Hotel

Fethiye Muhafazakar Oteller

FETHİYE MUHAFAZAKAR TATİL

Yaşam tarzı ve dini koşullara göre şekillendirilmiş Fethiye ve Ölüdeniz bölgesindeki muhafazakar tatil seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Konsept olarak %100 helal konsept anlayışını benimsemiş bu 8 otel ideal bir tatil seçeneği sunuyor.

ZEHRA OTEL

Ormanın hemen yanı başında bulunan bu güzel otel ailenizle dilediğinizce vakit geçirebileceğiniz harika imkanlar sunuyor. Fethiye merkeze 10 km Ölüdeniz plajına 3,5 km ve Dalaman havaalanına 60 km yakınlığıyla tatilcilerin oldukça dikkatini çekiyor. Otel iki blok olarak yapılmıştır.

Fethiye Muhafazakar Tatil Zehra Otel
Fethiye Muhafazakar Tatil Zehra Otel

Mandalina, palmiye, limon,  Çam gibi renkli ağaçlara ev sahipliği yapan bahçesinde sizlere sakin huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bayanlara özel yüzme havuzu bayanların rahat eğlenceli vakit geçirebilmesi için en uygun şekilde düzenlenmiştir. Etrafı dışarıdan görünmeyecek biçimde dizayn edilmiştir ve havuzun iç kısmında çocuklarınız için çocuk kulübü odası bulunmaktadır. Otelde aynı şekilde baylara özel yüzme havuzuda bulunmaktadır.

Dilerseniz aile havuzundan da faydalanabilirsiniz. Hamam, sauna, bir gün bay, bir gün bayanlar olarak dönüşümlü kullanılmaktadır. Restourant açık büfe olarak hizmet vermektedir. Alkol satışı yapılmamaktadır.

CLUB ECRİN HOTEL

Otel koşullarına uygun olarak düzenlenmiştir. Fetiye merkeze 10 km, Dalaman havaalanına 35 km, Ölüdeniz plajına 23 km, çalış plajına 6 km mesafededir. 2,5 km mesafede Tesisin özel plajı vardır ve ücretsiz servis imkanı sunuyor. Bay ve bayanlara ayrı mescitler bulunuyor.  Sadece bayanlara özel yüzme havuzu mevcuttur.

Fethiye Muhafazakar Tatil Club Ecrin
Fethiye Muhafazakar Tatil Club Ecrin

Bayan personel eşliğinde havuz başında içecek ve yiyecek servisi sunuyor. Bayları özel yüzme havuzu da aynı şekilde hizmet vermektedir. Bay ve bayanların dönüşümlü olarak kullandığı hamam imkanı bulmaktadır.

Açık havada bulunan restorantı açık büfe şeklinde sunum yapmaktadır. Ramazan ayına özel iftar ve sahur set menü şeklinde hizmet vermektedir. Alkol kullanımı yasaktır. Otel odalarının çoğu deniz manzaralıdır.

KATRANCI PARK HOTEL

Otelin kendi özel plajı vardır. Helal konsepte uygun olan otel eşsiz doğasıyla sessiz, stresten uzak, huzurlu bir ortam sağlıyor. Dalaman havaalanına 42 km, fetiye merkeze 17 km mesafededir ve her 10 dakikada bir merkeze ücretsiz servis imkanı bulunuyor.  Bayanlara, baylara kaydıraklı ayrı ayrı havuz bulunmaktadır.

Fethiye Muhafazakar Tatil Katrancı Park Hotel
Fethiye Muhafazakar Tatil Katrancı Park Hotel

Bayan havuzu siz misafirlerimizin rahat edebileceği en özel şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca ortak havuzda bulunuyor. Otele ait özel bir plaj bulunmaktadır ve 350 metre mesafededir. Otelin odaları orman ve havuz manzaralıdır. Dilerseniz açık dilerseniz kapalı restorantdan faydalanabilirsiniz. Tesis alkolsüz her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

GREEN ANATOLİA HOTEL

Babadığın eşsiz manzarasına sahip olan otel Ölüdeniz plajı’na da yakınlığıyla harika bir konumda. Dalaman havaalanına 55 km, fetiye merkeze 7 km, Ölüdeniz plajına 3 km uzaklıktadır.

Fethiye Muhafazakar Tatil Green Anatolia Otel
Fethiye Muhafazakar Tatil Green Anatolia Otel

Bayanların huzurlu ve rahatça eğlenebileceği bayanlara özel çevresi kapalı havuzu mevcuttur. Aynı zamanda kaydıraklı ortak havuz ve ortak havuzun hemen yanında da bir de çocuk havuzu vardır.

Restorant her şey dahil açık büfe konseptinde hizmet vermektedir. Otel odaları dağ, havuz ve bahçe manzaralıdır. Tesisin belirlemiş olduğu saatlerde, Ölüdeniz halk plajına ücretsiz servis hizmeti bulunuyor. Alkol servisi yasaktır.

GOLDEN LİFE RESORT SPA

Fetiyenin doğal güzellikleriyle çevrili bölgesi ovacık’ta yer almaktadır. Blue lagoon içerisinde kendisine ait bir plajı vardır.  Plaja belirli aralıklarla servis mevcuttur. Bayanlara özel kapalı havuzu vardır.

Fethiye Muhafazakar Tatil Golden Life Resort
Fethiye Muhafazakar Tatil Golden Life Resort

Restorantı her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Açık büfe şeklinde servis yapmaktadır. Alkol satışı yasaktır. Dalaman havaalanına 60 km, fetiye merkeze 8 km, Ölüdeniz plajına 4 km mesafededir.

Boş vakitlerinizde faydalanabileceğini spa merkezi, spor salonlu/spor odalı fitness merkezi, bar/oturma salonu sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca otel odanızı seçerken sigara içilebilen, sigara içilmeyen oda seçme imkanı sunuyor.

SİLVER PİNE HOTEL

Çam ağaçlarının arasında bulunan otel, sizlere huzurlu, doğayla iç içe bir tatil imkanı sunuyor. Dalaman havaalanına 30 km, fetiye merkeze 8 km, Ölüdeniz plajına 15 km mesafededir. Otel, açık ve kapalı olmak üzere iki restorant ile hizmet vermektedir. Her şey dahil konsepti ile servis yapmaktadır.

Fethiye Muhafazakar Tatil Silver Pine Hotel
Fethiye Muhafazakar Tatil Silver Pine Hotel

Bayan misafirlerimizin rahat edebileceği kapalı bir havuzu vardır. Su kaydırağına sahip olan havuzun hemen yanında bir de çocuklarınızın kullanabileceği çocuk havuzu mevcuttur. Belirli saatlerde plaja servis imkanı bulunmaktadır. Boş vakitlerinizde bar, oturma salonu, fitness Merkezinden yararlanabilirsiniz

EVRA HOTEL

Helal konsept alanında hizmet veren otel, eşsiz manzarasıyla ve harika tasarımıyla uzun süre unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Dalaman havaalanına 63 km, fetiye merkeze 10 km, Ölüdeniz plajına 3 km mesafededir bayanların rahatça eğlenceli vakit geçirebileceği özel kapalı havuzu bulunuyor.

Fethiye Muhafazakar Tatil Evra Hotel
Fethiye Muhafazakar Tatil Evra Hotel

Restorantta alkol satışı yasaktır. Her şey dahil açık  büfe hizmeti vermektedir. Doğa ile iç içe arka tarafı ormana uzanan bu otel tatil için sizleri bekliyor.

ELİZAN HOTEL

Fetiye ovacık bölgesindedir. Dalaman havaalanına 50 km, Ölüdeniz sahile 3 km mesafededir. Bayan havuzda dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Baylara da ayrı havuz bulunuyor.

Fethiye Muhafazakar Tatil Elizan Hotel
Fethiye Muhafazakar Tatil Elizan Hotel

Bay ve bayan mescitleri vardır.  Alkol kullanımı kesinlikle yasaktır. Dağ ve şehir manzaralı odalarıyla misafirlerimize sakin, nezih bir tatil imkanı sunuyor. Belirli saatlerde Ölüdeniz sahile servis bulunuyor. Harika konumu, çeşitli imkanlarıyla sizlere unutulmaz bir tatil sunuyor.

Özet
Fethiye Muhafazakar Oteller
Makale Başlığı
Fethiye Muhafazakar Oteller
Açıklama
Yaşam tarzı ve dini koşullara göre şekillendirilmiş Fethiye ve Ölüdeniz bölgesindeki muhafazakar tatil seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Konsept olarak %100 helal konsept anlayışını benimsemiş bu 8 otel ideal bir tatil seçeneği sunuyor.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.