Fethiye Cennet Koyu Kamp Alanı

Fethiye Cennet Kamp Alanı

Fethiye Cennet Kamp Alanı

Doğa harikası Cennet Koyunda sizinde bir anınız olsun. Tatilinizi nerede geçireceğim diye düşünmeyin!

Türkiye’nin Güneybatısında; Muğla’nın Fethiye İlçesine 25 km mesafede, heybetli dağlar ve kayalıklarla çevrili, ormanla kaplı bir kamp yapmak için mükemmel bir yer.

Sahili, kristal görünümünde bir koy mavi ile turkuazın kesiştiği yerlerde dolaşan gezi tekneleri ve yatlar. Eşi ve benzeri nadir bulunan kumsalı, tertemiz bir denizi, cennetten bir köşe olan bir yerdir Cennet koyu. Cennet koyunda konaklamak sizin için bir ayrıcalıktır. Cennet koyunda kamp yapmak,çadır kurmak,bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkündür. Tamamen doğal,doğa ile iç içe,mavi ile yeşilin buluştuğu yer, işte tam aradığınız yerdir cennet koyu.

Cennet koyuna nasıl gidilir? 

Eğer kendinize ait bir araçla yola çıkarsanız; Fethiye’den Ölüdeniz istikametine Ölüdenize vardıktan sonra Faralya istikametine daha sonra da Faralya’dan Kabak mahallesine  kabak mahalesinde son durak olan last stop işletmesine aracımızı park ediyoruz. Orada sizi bekleyen 4×4 jeeplere binip kabak koyu sahiline iniyoruz. Kabak koyu sahilinden Cennete gitmenin 2 yolu vardır. Birincisi sahilin en sonunda başlayan cennete giden likya patika yolunu takip ederek, 1,5 saatlik bir patika yolu takip ederek; 2.si Kabak koyu sahilinde sizleri bekleyen tekneler ile yalnızca 10 dakikada Cennet koyuna varabilirsiniz. 

Cennet koyunda: Çam,Zeytin ve Keçi boynuzu(Harnup) ağaçların arasında bulunan doğa ile içiçe olan Cırcır böceklerinin ötüştüğü, kelebeklerin uçuştuğu, mavi ile yeşilin buluştuğu, adeta anfi tiyatroyu anımsatan görünümüyle herkesi büyüleyen bu muhteşem koyda tek işletme olan Cennet Kamp bulunmaktadır.

İmkanlar Nelerdir?

  • Restaurant
  • Bar
  • Duş
  • Tuvalet
  • Çadır

Deniz ile mesafesi yalnızca 150 mt uzaklıktadır.

Cennet kamp alanında her türlü ihtiyaçlarınızı (yiyecek,içecek,konaklama) karşılamanız mümkündür. Ayrıca bir ucu Fethiye’den başlayıp Antalya’ya kadar uzanan Tarihi Likya medeniyetinin yürüyüş yolunun uğrak yeridir.

Haritadaki Yeri

Özet
Fethiye Cennet Kamp Alanı
Makale Başlığı
Fethiye Cennet Kamp Alanı
Açıklama
Doğa harikası Cennet Koyunda sizinde bir anınız olsun. Tatilinizi nerede geçireceğim diye düşünmeyin! Türkiye’nin Güneybatısında; Muğla’nın Fethiye İlçesine 25 km mesafede, heybetli dağlar ve kayalıklarla çevrili, ormanla kaplı bir kamp yapmak için mükemmel bir yer.
Publisher Name
Myfriendoo
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve bunlar mutlaka web sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınması talep edilir. Bildirim açıklamaları olmadan herhangi bir yorumu silme hakkımızı saklı tutarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.